فست فود بومرنگ کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644458431

موقعیت : کیش، ایوان مروارید، پلاک ۳۳۱

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود بومرنگ کیش یکی از بهترین‌های فست فودهای کیش به حساب می‌آید. هر خوراکی خوشمزه‌ای که باید در فست فودها طبخ شود در این جا موجود است.

منوی فست فود بومرنگ

انواع پیتزا، سوخاری‌ها، ساندویچ و برگر، سالادها با سس‌های هیجان انگیز و پیش غذاهای اشتها آور را در این فست فود سفارش دهید و منتظر بمانید تا یک شاهکاری از طعم و عطر ناب از غذا را بر روی میز خود ببینید.

این مجموعه دارای پارکینگ مسقف نیست، اما شما به صورت رایگان می‌توانید در کنار خیابان خودروی خود را پارک کنید. پس نگرانی از بابت جای پارک نخواهید داشت و با خیال راحت می‌توانید لحظاتی داخل این فست فود بنشینید و غذای خود را میل کنید.

منوی کامل فست فود بومرنگ کیش را برای شما در همین صفحه قرار داده‌ایم. ممکن است قیمت‌ها کمی با تغییر مواجه شوند، اما با یک نگاه متوجه کامل بودن منوی این فست فود می‌شوید.

فست فود بومرنگ کجاست؟

برای رفتن به این فست فود باید به سمت بلوار مروارید در قسمت شرقی جزیره بروید. با پیدا کردن مرکز خرید مروارید به سمت ایوان بزرگ مروارید بروید. این جا یک فودکورت معروف است که شما می‌توانید غذاهایی برای هر ذائقه را پیدا کنید. فست فود خوشمزه بومرنگ در پلاک 331 واقع شده. صندلی‌های قرمز رنگی که در محوطه بیرونی هم چیده‌اند، مشخصه این فست فود است.

در میان منویش جستجو کنید و غذای باب میل خود را سفارش دهید. اگر طرفدار غذاهایی که با سوسیس و کالباس درست می‌شوند، نیستید این منو شما را نا امید نمی‌کند. انواع پیتزاها و ساندویچ‌های مرغ و گوشت نیز در این جا طبخ می‌شود.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :