فست فود تایم 1 کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644433542

موقعیت : کیش، بازار پارس خلیج، غرفه 1067

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

بوی پنیر پیتزا و ادویه‌های مخصوص که در فضا بپیچد ما را وسوسه می‌کند که رژیم را فراموش کنیم. مقاومت در برابر نخوردن غذاهای فست فودی، به ویژه در سفر کار سختی است. بهتر است گاهی دلمان را به دریا بزنیم و غذاهایی که دوست داریم را بخوریم. در این مطلب می‌خواهیم فست فود تایم 1 کیش را به شما معرفی کنیم.

فست فود تایم 1 کیش در بازار پارس خلیج واقع شده است. به غرفه 1067 در این بازار رجوع کنید و این فست فود را پیدا کنید. انواع غذاهای فست فودی را در این مکان می‌توانید سفارش دهید و نوش جان کنید.

توضیحات تکمیلی

پیدا کردن فست فود خوب از بین فست فودهای کیش شاید کار چندان آسانی نباشد. ما در سایت کیش بوک به شما این فضاها را به خوبی معرفی می‌کنیم.

در کنار این مکان مسیر دوچرخه سواری را مشاهده خواهید کرد. بد نیست بعد از خوردن یک غذای چرب به فکر سلامتی خود باشید و کمی ورزش کنید. این مسیر دوچرخه سواری شما را به سمت ساحل دریای خلیج فارس می‌کشاند. به سمت میدان سعدی و بلوار جاسک بروید. با ادامه دادن مسیر به خیابان بهشت می‌رسید. به راستی که چه اسم با مسمایی! شما را به بهشت می‌رساند تا آبی دریا را با چشمان خود برای چندمین بار در سفر خود ببینید.

از خوردن فست فود به کجا رسیدید! روزتان ساخته شد. حال برای ساعات باقی مانده سفر خود برنامه ریزی کنید و از دیگری فست فودهای این جزیره هم تجربه به دست آورید. شاید هم فست فود تایم1 انتخاب اول و آخر شما باشد تا بتوانید در فرصت‌های بعدی از دیگر غذاهای آن نیز هم سفارش داشته باشید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :