فست فود چشم انداز کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 093658113909

موقعیت : کیش، بلوار فرودگاه، هامور

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود چشم انداز کیش در بلوار فرودگاه این جزیره واقع شده است. برای رسیدن به این منطقه باید توسط خودرو به مرکز جزیره بروید. معمولا افرادی که به این سمت از جزیره می‌روند قصد سوار با هواپیما را دارند.

شاید بخواهید قبل از پرواز یک غذای سبک بخورید تا به مقصد مورد نظر خود برسید. فست فود چشم انداز کیش انواع ساندویچ‌های خوشمزه را برای شما آماده می‌کند.

توضیحات تکمیلی

منوی ساندویچ‌‌های این فست فود را برای شما نشان داده‌ایم. علاوه بر ساندویچ می‌توانید یک پیتزای خوش پخت و لذیذ سفارش دهید و نوش جان کنید. ما یکی دیگر از بهترین فست فودهای کیش را به شما معرفی می‌کنیم.

در صورتی که میل به خوردن غذاهای فست فودی هم نداشته باشید باز هم قدرت انتخاب دارید. نوشیدنی‌های سرد یا گرم دلخواه خود را سفارش دهید و گلوی خود را تازه کنید. یک نوشیدنی ناب می‌تواند شما را برای پرواز آماده کند.

در نزدیکی شما حمام ترکی کیش هم قرار دارد. اگر این مکان را برای تفریح خود انتخاب کرده‌اید احتمالا بعد از حمام احساس گرسنگی می‌کنید. نزدیک‌ترین فست فود به شما این مکان است که بتوانید در کمترین زمان یک غذای خوشمزه سفارش دهید. یکی از ویژگی‌های این فست فود، قیمت مناسب غذاهای آن است.

بنابراین اگر می‌خواهید یک خرید به صرفه داشته باشید این مکان پیشنهاد خوبی است. اگر زمان پرواز شما با زمان تحویل اتاق فاصله زیادی داشته باشد، بد نیست قبل از پرواز یک غذای سبک بخورید تا هم زمان راحت‌تر بگذرد و هم احساس گرسنگی در طول مسیر نداشته باشید. 

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :