رستوران آذر بناب کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347687825

موقعیت : کیش، ایوان مروارید

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

استفاده از گوشت گرم گوسفندی می‌تواند به شدت روی طعم و مزه کباب تاثیر بگذارد. اما متاسفانه کمتر رستورانی را این روزها می‌توان پیدا کرد که علاوه بر قیمت مناسب از گوشت باکیفیت نیز برای طبخ غذاهای خود استفاده کند.

اگر ساکن جزیره کیش هستید و یا به زودی قصد دارید به این جزیره سفر کنید و دنبال یک کبابی اصیل و باکیفیت هستید؛ حتما ما را تا انتهای این مطلب کیش بوک همراهی کنید. در ادامه می‌خواهیم در مورد رستوران آذر بناب کیش صحبت کنیم.

توضیحات تکمیلی

رستوران آذر بناب یک کبابی سنتی و یکی از بهترین رستوران های کیش است که در مرکز شهر و درست رو به روی ایوان مروارید واقع شده و از ویژگی‌های منحصر به فردی نیز برخوردار است. استفاده از گوشت تازه گوسفندی، برنج ایرانی و چرخ گوشت در حضور مشتری از مهمترین ویژگی‌های این رستوران هستند. آشپزخانه این مجموعه کاملا باز بوده و مشتریان می‌توانند مراحل طبخ غذای خود را از نزدیک نظاره‌گر باشند.

منوی رستوران آذر بناب کیش

در این رستوران انواع غذاهای اصیل ایرانی و کباب‌های خوشمزه طبخ و سرو می‌شود. به گفته صاحبین این کسب و کار فقط بیش از 10 مدل کباب کوبیده با طعم‌های مختلف را می‌توانید در رستوران آذر بناب تجربه کنید. کوبیده مخصوص، کوبیده تند سبزیجات، کوبیده مرغ، کوبیده نگین دار، کوبیده گردویی، کوبیده ترش زرشکی، کوبیده دو آتیشه، کوبیده دو رویه، کوبیده دوبل بناب، کباب سلطانی، کباب بختیاری، کباب چنجه، کباب برگ، کباب شیشلیک، بال کبابی، جوجه با استخوان و جوجه بی استخوان انواع غذاهایی هستند که به صورت کبابی در این رستوران سرو می‌شوند.

علاوه بر این غذاها، چلو ماهیچه، چلو خورشت قرمه سبزی، چلو خورشت قیمه، دیزی و ماهی نیز در این رستوران به بهترین شکل طبخ و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. توصیه می‌کنیم که در کنار غذا از سوپ، ماست موسیر، ماست و خیار، زیتون پرورده، سالاد فصل و سالاد شیرازی نیز استفاده کنید.

همانطور که می‌دانید طبخ یک کباب لذیذ و خوشمزه کار هر کسی نیست. برای پخت این غذا علاوه بر این که باید بدانید که چه مقدار از مواد اولیه را باید با یکدیگر ترکیب کنید؛ نوع گوشتی که استفاده می‌شود نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

رستوران آذر بناب تمام این فاکتورها را در کنار هم دارد و علاوه بر استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب، دست به ابتکاری جالب زده و این غذای سنتی را با تغییر در رسپی اصلی خود؛ متنوع‌تر کرده است.

با این وجود غذاهای رستوران آذر بناب می‌تواند هر سلیقه‌ای را پوشش داده و مشتریان خود را راضی نگه دارد. البته همانطور که گفتیم این رستوران یک کبابی سنتی است و نباید انتظار دیزاین خاصی را از فضای این رستوران داشته باشید. این رستوران به تازگی شعبه جدید خود را در میدان سنایی کیش افتتاح کرده است.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :