رستوران کابان کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644454503

موقعیت : کیش، شهرک صدف، ساختمان بساک، طبقه سوم، پلاک38

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران کابان یکی از رستوران‌های مشهور و محبوب جزیره کیش است که علاوه بر گردشگران تور کیش در چند سال اخیر مورد اقبال اهالی این شهر نیز قرار گرفته است. در ادامه این مطلب مجله کیش بوک در مورد کیفیت غذاها، منوی و فضای این رستوران بیشتر صحبت می‌کنیم.

در منوی این رستوران انواع غذاهای سنتی و فرنگی به خصوص غذاهای ایتالیایی یافت می‌شود. با این وجود تنوع منو یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و مثبت رستوران کابان کیش است.

توضیحات تکمیلی

سیاست‌های کلی بنیانگذاران این رستوران کاهش قیمت در مقابل حفظ کیفیت است. بنابراین شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای در حد متوسط و معقول از غذاهای باکیفیت این رستوران نهایت لذت را ببرید.

در این مجموعه حدودا 800 متر مربعی که با سرمایه‌گذاری شرکت آرمه تکنیک و طراحی مهندس یوسفی ساخته شده است؛ هر شب موسیقی زنده نیز پخش می‌شود. با این وجود می‌توانید غذای خود را محیط دنج و خاص این رستوران و همراه با موسیقی‌های دلنواز و برنامه‌های شاد و مفرح، بدون پرداخت هزینه اضافه میل کنید. چه چیزی بهتر از این؟

فضای داخلی رستوران کابان

رستوران کابان علاوه بر فضای داخلی یک تراس زیبا نیز دارد. بنابراین اگر تمایل دارید علاوه بر غذای باکیفیت ارائه شده و خدمات این رستوران از هوای خوب جزیره کیش ، به خصوص در فصول خنک استفاده کنید حتما به این رستوران سر بزنید. صرف شام در تراس زیبای رستوران کابان و استشمام نسیم خنک ساحل می‌تواند لذت صرف غذا را دو برابر کند.

انواع کباب‌های تهیه شده با گوشت قرمز و سفید، ماهی کبابی، غذاهای فرنگی مانند استیک، غذاهای ایتالیایی مانند اسپاگتی، پاستا و پیتزا و انواع پیش‌غذاها مانند سوپ و بورانی در منوی متنوع این رستوران وجود دارد. بنابراین اگر خانوادگی به کیش رفته‌اید و به دنبال رستورانی هستید که بتواند نظر همه اعضای خانواده را جلب کند؛ حتما به رستوران کابان به عنوان یکی از گزینه‌های خود فکر کنید. ضمنا فراموش نکنید که این رستوران یکی از رستوران‌های مورد علاقه اهالی شهر است. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت راحت باشد.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :