رستوران باران کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09128390604

موقعیت : کیش، پشت بازار زیتون

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

غذا خوردن در رستوران‌های ساحلی یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر کیش است. درست است که ما در شهرهای بزرگ کشورمان رستوران‌های شیک و مجلل زیادی داریم؛ اما امکان غذا خوردن کنار ساحل همیشه برای‌مان مهیا نیست. برای این که بتوانیم در کنار ساحل غذا بخوریم یا باید به شهرهای شمالی کشور یا به جزایر زیبای جنوب سفر کنیم. اگر مقصد گردشگری شما جزیره کیش است و از آن دسته افرادی هستید که به ساحل علاقه دارید؛ بهتر است ما را تا انتهای این مطلب که به معرفی یکی از رستوران‌های خوب و ساحلی جزیره کیش به نام رستوران باران اختصاص دارد همراهی کنید. این رستوران درست در پشت بازار زیتون واقع شده است.

توضیحات تکمیلی

رستوران باران کیش

در این رستوران شیک و در عین حال ساده انواع غذاهای دریایی و سنتی با برنج ایرانی طبخ و با بهترین کیفیت به دست مشتریان عزیز می‌رسد. در فضای رستوران باران هم میز و صندلی و هم تخت‌های سنتی تمیز برای نشستن وجود دارد. ظرفیت کلی این رستوران 55 نفر است.

در پشت بام آن نیز چایخانه‌ای رو به دریا وجود دارد که برای کسانی که می‌خواهند در فضای باز و هوای پاک جزیره کیش یک فنجان چای بنوشند؛ مناسب است.

اگر بهداشت محیط رستوران برای‌تان اهمیت زیادی دارد؛ توصیه می‌کنیم که از خدمات رستوران باران استفاده کنید. چرا که فضای این رستوران بسیار تمیز و مرتب است.

در کنار تمیزی محیط، کیفیت غذاهایی که در این رستوران ارائه می‌شود؛ مشتریان ثابتی را برای این مجموعه مهیا کرده است. تحویل رایگان غذا در محدوده اطراف و محل مناسب برای پارک اتومبیل از جمله مهمترین امکانات این رستوران هستند.

در ضمن اگر می‌خواهید همراهان خود را سوپرایز کنید و یا ساکن جزیره کیش هستید و به دنبال رستوران تمیزی برای برگزاری مهمانی‌های کوچک خود هستید؛ می‌توانید از چند ساعت قبل در این رستوران میز رزرو کرده و از غذاهای این مجموعه استفاده کنید.

همانطور که گفتیم انواع غذاهای ایرانی و دریایی با بهترین کیفیت در این رستوران طبخ و به مشتریان عرضه می‌شود. در ضمن فراموش نکنید که رستوران باران یک رستوران ساحلی است و شما می‌توانید بعد از صرف غذا برای پیاده‌روی و هضم راحت‌تر، چند دقیقه‌ای را در سواحل نیلگون و بسیار زیبای خلیج فارس قدم بزنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :