فست فود لیونا کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09101157055

موقعیت : ایوان مروارید، پلاک 328، فست فود لیونا

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

صرف غذا در سفر از دل‌مشغولی‌های اصلی مسافران است. در جزیره تماشایی کیش رستوران‌ها و فست فودهای بسیاری غذاهای مرغوب و خوشمزه در اختیار گردشگران تور مسافرتی کیش قرار می‌دهند.

فست فودها به‌خاطر طعمشان که هیچ وقت تکراری نمی‌شود همیشه طرفداران خودشان را دارند. تعداد فست فودهای کیش زیاد است و در سراسر شهر می‌توان رستوران‌های فست فودی با فضای مدرن و غذای عالی پیدا کرد. فست فود لیونا کیش یکی از این رستوران‌هاست که در ایوان مروارید آماده پذیرایی از گردشگران است.

منوی فست فود لیونا

فست فود لیونا با ارائه انواع پیتزا، ساندویچ، سوخاری و سیب‌زمینی سرخ‌کرده تجربه طعم خوش و لذیذ غذاهای مختلف را برای گردشگران جزیره زیبای کیش به ارمغان می‌آورد.

غذاها از مواد اولیه تازه و مرغوب تهیه می‌شوند. در کنار غذا نوشیدنی‌های مختلفی نیز می‌توان سفارش داد و از لحظات سفر در کیش در کنار اعضای خانواده و دوستان لذت برد.

محیط رستوران دنج و آرام است و برای گردشگرانی که خسته از گشت‌وگذار و تفریح به این رستوران می‌رسند آرامش همراه با طعم غذای عالی به همراه خواهد داشت.

کارکنان این رستوران با روی باز از مهمانان جزیره استقبال می‌کنند و به صورت حرفه‌ای خدمات ارائه می‌دهند.

فست فود لیونا در ایوان مروارید قرار دارد. اگر به جزیره شگفت‌انگیز کیش سفر کردید حتما به این رستوران نام‌آشنا بروید و طعم غذاهای بی‌نظیر آن را بچشید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :