رستوران پاتوق کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644458416

موقعیت : کیش، ایوان مروارید، پلاك 327

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

ایوان مروارید که درست روبه‌روی بازاری با همین نام در جزیره زیبای کیش واقع شده؛ دارای غرفه‌های فراوانی است که تقریبا همه آنها اغذیه فروشی هستند. یکی از رستوران‌های متفاوتی که در این ایوان قرار دارد؛ رستوران پاتوق است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

همانطور که از تصاویر نیز پیداست؛ رستوران پاتوق یک رستوران سنتی با دکوراسیونی جالب است که انواع غذاهای اصیل ایرانی با بهترین کیفیت در آشپزخانه مجهز این مجموعه طبخ و به مشتریان عرضه می‌شود.

توضیحات تکمیلی

میز و صندلی‌های کاملا چوبی این رستوران که در فضای خارجی واقع شده‌اند؛ به همراه درب ورودی این غذاخوری که آن هم از چوب است؛ محیط رستوران را نسبت به سایر رستوران‌های کیش کاملا مجزا کرده است.

بنابراین نگران گم کردن موقعیت جغرافیایی رستوران پاتوق نباشید. چرا که به محض ورود به ایوان مروارید، صندلی‌های چوبی این رستوران کاملا مشخص هستند.

فضا  و منوی رستوران پاتوق کیش

از دکوراسیون جالب رستوران پاتوق کیش که بگذریم نوبت به معرفی غذاهای آن می‌رسد. همانطور که در سردر این رستوران نیز درج شده است؛ انواع غذاهای ایرانی و اصیل با بهترین مواد اولیه در این رستوران طبخ و به مشتریان عرضه می‌شود.

کباب کوبیده، کباب چنچه، کباب برگ گوسفندی، کباب برگ کوساله، جوجه کباب بی استخوان، ماهی کبابی، چلو ماهیچه مخصوص، چلو گوشت مخصوص، دیزی سنگی، کشک بادمجان، کتف کبابی، بال کبابی، چلو خورشت قرمه سبزی، چلو خورشت قیمه بادمجان، چلو خورشت مسما بادمجان، چلو خورشت مرغ و آلو، چلو خورشت فسنجان، زرشک پلو با مرغ، مرغ سرخ شده مخصوص، سبزی پلو با ماهی و ته چین زعفرانی غذاهای اصلی این رستوران را تشکیل می دهند.

در کنار غذا می توانید از انواع مخلفات مانند ماست و زیتون نیز استفاده کنید. نکته‌ای که می‌تواند نظر شما را در منوی این رستوران جلب کند؛ نوشیدنی‌های سنتی است که در آن وجود دارد. علاوه بر دوغ، نوشابه و دلستر می‌توانید از عرقیات سنتی منوی رستوران پاتوق نیز استفاده کنید. برای بعد از غذا نیز یک لیوان چای سفارش داده و لذت غذا را برای خود دو چندان کنید.

با این وجود اگر برای خرید به مرکز شهر و به خصوص مرکز خرید مروارید رفتید؛ غذاهای باکیفیت و لذیذ این رستوران را فراموش نکنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :