رستوران شیراز کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09179845907

موقعیت : کیش، مجتمع خدماتی گلدیس، طبقه اول

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

ما ایرانی‌ها هر کجای دنیا هم که باشیم باز هم دلمان هوس یک پرس چلو کباب لذید می‌کند. اما این غذا در هر رستوران طعم متفاوتی دارد. جدا از این موضوع، خوردن کباب در هر شهری هم می‌تواند خاطره متفاوتی برای ما بسازد. رستوران شیراز کیش یک گزینه خوب برای افرادی است که می‌خواهند در سفر به جزیره کیش هم از کباب و غذاهای ایرانی دل نکنند.

توضیحات تکمیلی

رستوران شیراز کیش یکی از رستوران های سنتی کیش است که با طبخ غذاهای ایرانی گزینه‌ای برای رستوران گردی شما در این جزیره است.

ممکن است همه ما در طول سفر به دلیل فرصت کمی که داریم به غذاهای فست فودی و آماده روی بیاوریم و حتی وقت و حوصله کافی برای طبخ غذاهای اصیل ایرانی را نداشته باشیم. در نتیجه بهترین کار این است که به دنبال رستوران‌های سنتی در مقصد باشیم. ما در سایت کیش بوک به شما رستوران‌های متنوعی را معرفی کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید از بین آن‌ها انتخاب درستی داشته باشید.

غذاهای سنتی در جزیره کیش هم می‌تواند حال و هوای خاصی داشته باشد. احتمالا تا به امروز فست فودهای زیادی خورده‌اید. وقتش رسیده تا یک غذای ایرانی سفارش دهید و به اصالت خود افتخار کنید. چرا که هیچ غذایی چلوکباب خودمان نمی‌شود.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :