رستوران کبابی عالیجناب کیش
کیش، مرکز خرید گلستان، شماره 54
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644440516
  • موقعیت :کیش، مرکز خرید گلستان، شماره 54
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران کبابی عالیجناب کیش

رستوران‌های جزیره کیش را می‌توان به دو دسته کلی که در ادامه تشریح می‌کنیم؛ تقسیم کرد. برخی از آنها غذاهایشان را فقط در محیط رستوران سرو می‌کنند و برخی نیز اصطلاحا بیرون‌بر هستند. یکی از رستوران‌های بیرون‌بر جزیره کیش که طرفداران زیادی در بین کیشوندان دارد؛ کبابی عالیجناب است که در ادامه این مطلب کیش بوک به معرفی آن خواهیم پرداخت.

برخی از گردشگردان ترجیح می‌دهند که به جای پرداخت هزینه‌های زیاد برای خرید یک وعده غذای از یک رستوران شیک و مجلل، از رستوران‌های ساده‌تری غذا تهیه کرده و در محل اقامت خود آن را نوش جان کنند. به این ترتیب در هزینه‌های سفرشان صرفه‌جویی می‌شود. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و قصد دارید به زودی به جزیره زیبای کیش سفر کنید بهتر است که با رستوران‌های بیرون بر شهر بیشتر آشنا شوید.

منوی رستوران کبابی عالیجناب کیش

کبابی عالیجناب یک رستوران ساده ولی باکیفیت است که انواع غذاهای اصیل ایرانی در آن طبخ می‌شود. غذاهایی مانند بال و پاچین زعفران کبابی، چلو کوبیده لقمه زعفرانی، چلو کوبیده ساده، چلو جوجه حلزونی، چلو جوجه با استخوان، چلو جوجه بی‌استخوان، چلو کباب برگ، چلو کباب بره و چلو کباب سلطانی منوی کبابی این رستوران را تشکیل می‌دهند.

در منوی روز رستوران کبابی عالیجناب نیز غذاهایی مانند زرشک پلو با مرغ، چلو کباب کوبیده روز، چلو جوجه روز، باقالی پلو با گوشت بره، باقالی پلو با ماهیچه، باقالی پلو با مرغ، سبزی پلو با ماهی قزل آلا، چلو مسما بادمجان، دلمه کلم، بادمجان، گوجه و فلفل، چلو خورشت قیمه، چلو خورشت قرمه سبزی و چلو خورشت فسنجان وجود دارد.

در کنار این غذاها می‌توانید انواع سالادها و پیش غذاهایی مانند سالاد فصل، سالاد شیرازی، ماست موسیر، ماست و خیار، زیتون پرورده و ترشی نیز سفارش داده و لذت خوردن غذاهای متنوع این رستوران را افزایش دهید. همانطور که مشاهده می‌کنید منوی رستوران کبابی عالیجناب یک منوی کامل است که حاوی انواع غذاهای حرفه‌ای مانند کباب و خانگی مانند انواع خورشت است.

در این رستوران که در مرکز خرید گلستان شهرک صرف واقع شده است؛ از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر ناهار و از ساعت 7:30 غروب تا 11 شب شام سرو می‌شود.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران