رستوران کلبه درویش در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347695680

موقعیت : جزیره کیش، ساختمان ساحلی 2، جاده جهان، بعد از کشتی یونانی

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

کشتی یونانی یکی از جاذبه‌های گردشگری معروف جزیره کیش است که بازدید از آن جزء برنامه‌های بسیاری از گردشگرانی است که به این جزیره سفر می‌کنند. بنابراین ممکن است بازدید از این کشتی قدیمی غرق شده از برنامه‌های تفریحی سفر شما هم باشد. با این وجود اطلاع از رستوران‌های اطراف کشتی و خدماتی که ارائه می‌دهند برای‌تان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این صورت اگر برای استراحت و صرف غذا به جایی نیاز پیدا کردید می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. رستوران کلبه درویش یکی از رستوران‌های کیش است که تقریبا قدیمی و نزدیک به کشتی یونانی است.

توضیحات تکمیلی

این رستوران و سفره خانه سنتی در سال 1382 در خیابان جهان جزیره افتتاح شده است. فضای اصلی این رستوران حدود 50 نفر گنجایش داشته و به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. بنابراین اگر در فصول گرم به جزیره سفر می‌کنید حتما فضای داخلی آن را برای نشستن و صرف غذا انتخاب کنید و اگر در فصول سرد سفر کرده‌اید نشستن در فضای خارجی و لذت بردن از سواحل جزیره را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

رستوران کلبه درویش با کادری مجرب و در فضای دلنشین و آرام از شما مسافران عزیز با انواع غذاهای ایرانی و سرویس چای و قلیان پذیرایی می‌کند. دیزی، کباب، مرغ، خورشت، کشک بادمجان و میرزا قاسمی از پرطرفدارترین غذاهایی هستند که در این رستوران سرو می‌شوند. ضمن این که می‌توانید با سفارش انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و صرف آن روی تخت‌های سنتی که بیرون از رستوران چیده شده‌اند؛ از هوای دل‌انگیز جزیره بهره ببرید. این رستوران پارکینگ اختصاصی نداشته اما فضای کافی برای پارک خودرو در کنار خیابان وجود دارد.

پس با این وجود اگر پس از بازدید از کشتی یونانی احساس ضعف کردید و یا نیاز به استراحت در مکانی دل‌نشین دارید؛ می‌توانید روی خدمات و امکانات ارائه شده توسط رستوران و سفره خانه سنتی درویش حساب ویژه‌ای باز کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :