رستوران کبابی بناب کیش
کیش، صفین، فاز F، نبش رز دوم، قطعه 105
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644430841
  • موقعیت :کیش، صفین، فاز F، نبش رز دوم، قطعه 105
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران کبابی بناب کیش

بناب یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی است که به کباب‌های خوشمزه‌اش معروف است. در بسیاری از شهرهای کشورمان این کباب به صورت تخصصی در کبابی‌های مختلف طبخ و به مشتریان عرضه می‌شود. در جزیره کیش هم چند کبابی معروف وجود دارد که کباب بناب به مشتریان خود عرضه می‌کنند. در ادامه قصد داریم در مورد یکی از این رستوران‌ها یعنی رستوران کبابی بناب صحبت کنیم.

منوی کبابی بناب

کباب بناب یک نوع کباب کوبیده است که از گوشت پرچرب و چرخ کرده گوسفندی تهیه می‌شود. سایز این نوع کباب معمولا بزرگتر از کباب کوبیده معمولی است و به همین دلیل هم هر پرس آن حاوی یک سیخ کباب می‌باشد. این کباب یک نوع کباب ساطوری است که اصالت آن به شهر بناب باز می‌‍گردد. در این شهر کبابی‌های زیادی این غذا را به شیوه‌های مختلفی طبخ می‌کنند.

اما در رسپی اصلی این غذا فقط از گوشت گوسفندی چرخ کرده، کره، پیاز، فلفل سیاه و نمک استفاده می‌شود. البته همانطور که گفتیم در برخی از رستوران‌ها از مواد اولیه دیگری مانند سبزیجات معطر نیز برای افزایش عطر و طعم کباب استفاده می‌کنند.

نحوه طبخ این غذا نیز روی مزه آن تاثیر زیادی خواهد گذاشت. در برخی از کبابی‌ها این غذا را روی منقل زغالی می‌پزند و در برخی از رستوران‌ها برای طبخ کباب بناب از منقل گازی استفاده می‌کنند. البته که طبخ کباب روی زغال همیشه خوشمزه‌تر از طبخ این غذا روی گاز می‌شود؛ اما کباب بناب به هر روشی پخته شود خوشمزه و لذیذ است.

اگر در جزیره کیش هستید و به دنبال یک کباب بناب خوب می‌گردید؛ تنوع رستوران های کیش زیاد است و پیشنهاد ما به شما رستوران کبابی بناب است که در صفین، فاز اف، نبش رز دوم واقع شده است. در این رستوران به صورت تخصصی روی کباب کوبیده بناب کار می‌شود و طعم خوراک‌هایش بی‌نظیر است. پس اگر دل‌تان برای یک کباب چرب و عالی تنگ شده حتما به این رستوران سری بزنید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران