رستوران خوان سالار کیش
کیش، روبروی بازار پانیذ، بازارچه حافظ
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644424383
  • موقعیت :کیش، روبروی بازار پانیذ، بازارچه حافظ
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران خوان سالار کیش

رستوران خوان سالار کیش

رستوران خوان سالار کیش در بازارچه حافظ جزیره قرار دارد. برای رسیدن به این رستوران به سمت شرقی جزیره بروید. با پیدا کردن خیابان فردوسی با سمت بازارچه حافظ بروید. این بازارچه روبروی بازار پانیذ واقع شده است. این بازارچه کوچک در نزدیکی ساحل قرار دارد.

پس اگر هوس پیاده روی در ساحل را داشته باشید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. بعد از قدم زدن برای استراحت و به دست آوردن جان تازه، به این رستوران بروید و مطابق با ذائقه خود سفارش دهید

می‌خواهیم یکی دیگر از رستوران های سنتی کیش را به شما معرفی کنیم تا اگر مسیرتان به سمت بازارچه حافظ یا بازار پانیذ خورد، به این رستوران بروید و غذاهای ایرانی سفارش دهید.

رستوران خوان سالار کیش هم مانند دیگر رستوران‌های سنتی جزیره، غذاهای دریایی طبخ می‌کند. مگر می‌شود در دل دریا باشید و غذاهای دریایی نخورید؟ ظرفیت این رستوران حدود 100 صندلی است.

با این تعداد صندلی متوجه اندازه فضای آن خواهید شد. در این رستوران انواع چلو و انواع کباب را می‌توانید سفارش دهید. همچنین اگر طرفدار دیزی هستید، این امکان را دارید که در این رستوران سفارش یک دیزی لذیذ را داشته باشید.

فضای بزرگ و تعداد زیاد صندلی و آرایش میزها باعث می‌شود شما منتظر خالی شدن صندلی نمانید و به محض مراجعه سر میز دلخواه خود بنشینید و از منوی آن غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران