بازار پارس خلیج کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644430223

موقعیت : شهرک صفین، میدان سعدی، خیابان میرمهنا

امکانات

توضیحات:

از زمانی که جزیره کیش به عنوان منطقه آزاد اعلام شد، مراکز تجاری زیادی برای رونق دادن به کسب و کارها در این جزیره تاسیس شدند. مراکز تجاری که با ارائه خدمات و کالای با کیفیت در سطح کشوری بر سر زبان‌ها افتاد. جزیره کیش از سال‌های 1370 شاهد ساخته شدن بازارهای لوکس و سنتی بود که مسافران زیادی با همین منظور به کیش سفر کردند. در این مقاله به شما بازار پارس خلیج کیش را معرفی می‌کنیم تا به عنوان راهنمای خرید در کیش برای شما باشد.

هر ساله تعداد زیادی گردشگر برای خرید پا به این جزیره می‌گذارند و دست پر به خانه خود برمی‌گردند. برای رفتن به این مرکز خرید باید به منطقه صفین که در قسمت شمالی قرار دارد، بروید.

این محله یکی از قدیمی‌ترین محله‌های جزیره کیش است که مردم بومی نشین در آن زندگی می‌کنند. با پیدا کردن میدان سعدی وارد بلوار میرمهنا شوید، در سمت راست خود این بازار را مشاهده خواهید کرد.

بازار پارس خلیج کیش در یک طبقه و با مساحتی حدود 12000 متر مربع در سال 1370 ساخته شده است. اجناس متنوعی در غرفه‌های این بازار به فروش می‌رسد.

انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچه‌گانه، لوازم آرایشی، کیف و کفش، لوازم بهداشتی، لوازم خانگی و … را در بازار پارس خلیج کیش می‌توان خریداری کرد. در ابن مرکز خرید چند رستوران و کافی شاپ وجود دارد که برای رفع خستگی و گرسنگی بتوانید گزینه‌‌های خوبی در نزدیکی خود داشته باشید.

مراکز تفریحی مانند پارک میرمهنا، اسکله تفریحی میرمهنا، پارک ساحلی، بازار عرب‌های کیش و … در نزدیکی این بازار قرار دارد که می‌توانید باقی ساعت را به گردش در آن‌ها بگذرانید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :