مرکز خرید بازار ونوس در کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644423521

موقعیت : کیش، خیابان سنایی

امکانات

توضیحات:

 

مرکز خرید ونوس

مرکز خرید بازار ونوس یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید کیش محسوب می‌شود که در سال 1375 و در قسمت شرقی جزیره افتتاح شده است. این مرکز خرید با وسعت حدودی 26000 متر مربع حدود 300 واحد صنفی دارد که به دو بخش فروشگاه‌ها و دفاتر اداری تقسیم می‌شوند.

پاساژ ونوس در 2 طبقه طراحی شده که در طبقه اول آن بیشتر واحدهای فروشگاهی و در طبقه دوم واحدهای اداری واقع شده‌اند. البته به غیر از این دو بخش، مرکز مشاوره املاک مجموعه نیز آماده خدمت‌رسانی به کسبه و ارائه خدمات ملکی می‌باشد.

بیشتر فروشگاه‌های مرکز خرید بازار ونوس لباس مجلسی زنانه می‌فروشند اما در کنار لباس می‌توانید کیف و کفش، لوازم آرایشی، اسباب بازی و لوازم تزیینی و خانگی مورد نیاز خود را نیز در این پاساژ پیدا کنید.

بازار ونوس کجاست؟

بازار ونوس در خیابان سنایی و نزدیک به مرکز خرید مریم واقع شده است. بنابراین نزدیکی این دو مرکز به هم باعث می‌شود که با یک تیر دو نشان زده و با مراجعه به بخش شرقی جزیره علاوه بر بازدید از بازار مریم برای ایجاد تنوع از بازار سرپوشیده ونوس نیز دیدن کنید.

یکی از ویژگی‌های بارز این مرکز خرید کافی شاپ و رستورانی است که در آن واقع شده است. همانطور که می‌دانید وجود فضایی برای استراحت در مراکز خرید برای مسافران و بازدیدکنندگان از اهمیت زیادی برخوردار است.

زیرا که بیشتر مشتریان بعد از گشت و گذارهای طولانی احساس خستگی کرده و به محلی برای استقرار کوتاه مدت و استراحت دادن به پاهای خود نیاز دارند. پس توصیه می‌کنیم که اگر پس از خرید احساس ضعف و خستگی کردید حتما به رستوران و کافی شاپ این مجموعه نیز سری بزنید.

البته در کنار تمام امکانات این مرکز می‌توان به زمین بازی که برای کودکان تعبیه شده است نیز اشاره کرد. وجود چنین امکاناتی در یک مجموعه منسجم می‌تواند تمام نیازهای مشتریان را به صورت یکجا پاسخ دهد. پس چه چیزی بهتر از این؟!

البته با گذشت بیش از 20 سال از تاریخ افتتاح، هنوز هم این پاساژ یکی از مراکز خرید تقریبا مدرن جزیره محسوب می‌شود. همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می‌کنید؛ این پاساژ در کنار امکانات کاملی که دارد، دارای فضایی کاملا مدرن و شیک نیز می‌باشد.

ضمن این که برای ورود به این مرکز خرید نیازی به بالا رفتن از پله ندارید. بنابراین بازدید از مرکز خرید بازار ونوس می‌تواند گزینه ایده آلی برای افرادی باشد که تمایل به بالا رفتن از پله ندارند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :