فست فود هایدا کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347697442

موقعیت : بازار پردیس 2 - غرفه 45

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

در کیش یکی از چیزهایی که گاهی دردسرساز می‌شود غذا خورد است. در این مطلب من فست فود هایدا کیش را به شما معرفی می‌کنم برایتان از ترفندی می‌گویم که اگر آن را رعایت کنید می‌توانید غذایی پرانرژی را در یکی از بهترین و ارزان‌ترین فست فودهای کیش میل کنید.

در خرید خود از مجتمع‌های تجاری کیش یک زمان بسیار مهم است که باید آن را از دست ندهید. این زمان ابتدای ساعت نهار است. در این ساعت همه به سراغ نهار می‌روند و مغازه‌ها خلوت می‌شوند.

این ساعت را کسانی به خوبی به دست می‌آورند که خیلی ساده و راحت نهار ر در خیابان میل کنند. برای این موضوع فست‌فود هایدای کیش یکی از بهترین راه حل هاست. 

توضیحات تکمیلی

فست فود هایدا کیش

یک غرفه کوچک با ساندویچ‌های بسیار خوشمزه و البته سالم هایدا. هایدا دیگر نامی است که همه جامعه شهرنشین ایرانی آن را می‌شناسند و حداقل یکی بار ساندویچ‌های سرد آن را چشیده‌اند.

این غرفه ساندویچ فروشی دقیقا در کنار بازار پردیس 2 است و شما به راحتی می‌توانید، بدون آن که از مراکز خرید کیش دور شوید، دو سه ساندویچ خوشمزه بگیرید در گوشه‌ای از یکی از مراکز خرید با نوشابه میل کنید و از نهار مختصر خود در میانه خرید لذت ببرید. 

فست فود هایدا کیش غذاهای گرمی که هایدا این روزها به منو خود اضافه کرده است را در منو خود ندارد و از این رو یک هایدای کلاسیک به حساب می‌آید اما این سبب نمی‌شود از خوشمزگی ساندویچ‌های آن چیزی کم شود.

یک ساندویچ هایدا جزو بزرگترین انواع ساندویچ‌ها حساب می‌شود. کالری بالایی دارد و با سس مایونز یکی از خوش طعم‌ترین ساندویچ های سرد موجود است.

هایدا در کیش مانند دیگر همتایانش در سراسر ایران، از ژامبون‌های مرغوب تولید خود هایدا استفاده می‌کند و همین هم کیفیت خوب هایدا را برای شما به همراه دارد. دفعه بعد در هنگام خرید از مجتمع تجاری سارینا حتما هایدا را فراموش نکنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :