رستوران حافظیه کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644466220

موقعیت : کیش، پارک ساحلی مرجان

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

محیط و فضای دلنشین و آرام یک رستوران از جمله مولفه‌های بسیار مهمی است که می‌تواند آن را تا حدودی از دیگر رستوران‌ها متمایز سازد. خوشبختانه رستوران حافظیه یکی از رستوران‌های کیش است که این مولفه را به بهترین شکل دارد. در ادامه به معرفی خدمات و کیفیت غذاهای ارائه شده توسط این رستوران خواهیم پرداخت.

توضیحات تکمیلی

رستوران حافظیه کجاست؟

رستوران حافظیه با ظرفیتی حدودا 100 نفر در پارک ساحلی مرجان واقع شده است. این رستوران با فضای بسیار دل‌انگیز و خاص از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. رستوران حافظیه هم فضای داخلی برای نشستن دارد و هم در فضای پارک دارای آلاچیق‌های چوبی و بسیار زیبا است.

گفته می‌شود که این آلاچیق‌ها از چوب‌های خاصی که در جزیره وجود دارد ساخته شده‌اند. با این وجود می‌توانید غذای خود را در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس میل کرده و علاوه بر طعم غذا از هوای پاک و دل‌انگیز جزیره نیز لذت ببرید.

منوی رستوران حافظیه کیش

در منوی این رستوران مجموعه‌ای متنوع از انواع غذاهای ایرانی و سالم وجود دارد. چلو کباب مخصوص، چلو کباب برگ، چلو جوجه با استخوان، چلو جوجه بی‌استخوان، زرشک پلو با مرغ، سبزی پلو با ماهی، باقالی پلو با ماهیچه و انواع خورش تنها بخشی از غذاهای این رستوان هستند. ضمنا شما با سفارش هر غذای اصلی می‌توانید ماست یا سالاد و نوشیدنی مورد علاقه خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

علاوه بر غذهای اصلی متنوع، در منوی این رستوران انواع سالاد، سوپ و دسرهای خوشمزه نیز وجود دارد.

سرو چای و قلیان در فضای باز از دیگر خدمات این رستوران است. به این ترتیب می‌توانید بعد از صرف غذا در آلاچیق‌های این مجموعه خدماتی یک فنجان چای سفارش دهید و در کنار قلیان از آن استفاده کنید.

ضمن این که اگر کودکی شما را در این سفر همراهی می‌کند می‌توانید از فضای بازی که در پارک تعبیه شده است نیز برای سرگرم کردن او استفاده کنید.

بنابراین با مراجعه به این رستوران می‌توانید لذت خوردن یک وعده غذایی سالم و اصیل را در فضایی زیبا و دلنشین دو چندان کنید. اگر هدف گردشگری شما پارک مرجان است توصیه می‌کنیم برای صرف غذا از پارک خارج نشوید. به جای آن به رستوران حافظیه رفته و از منوی غذایی متنوع آن نهایت لذت را ببرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :