معرفی فست فود سینار کیش

فست فود سینار کیش

برای همه ما پیش آمده که قبل یا بعد از سفر مجبور شویم لحظاتی را در فرودگاه منتظر بمانیم تا ترانسفر مورد نظر برای استقبال برسد. ممکن است یکی از دلایل دیگری که در فرودگاه منتظر بمانیم تاخیر در پرواز باشد. در کنار این انتظارها احساس گرسنگی اتفاق عجیبی نیست. خوردن یک غذای سبک باعث می‌شود که لحظه‌های انتظار را راحت‌تر سپری کنیم. فست فود سینار کیش در فرودگاه جزیره قرار دارد و شما می‌توانید تا لحظه‌ای که فرصت دارید غذای لذیذ خود را به شکل فست فود سفارش دهید و نوش جان کنید.

این مکان یکی از فست فودهای کیش است که اگر گذرتان به فرودگاه بخورد به شما پیشنهاد می‌کنیم در این فضا هم خاطره‌ای از سفر برای خود ثبت کنید. برای رسیدن به این فست فود لازم است در محوطه داخلی فرودگاه به سالن انتظار پروازهای خارجی بروید. این غرفه در قسمت ترمینال خروجی واقع شده است.

انواع ساندویچ و پیتزا در این غرفه قابل سفارش است که البته باید چند دقیقه‌ای برای آماده شدن سفارش منتظر بمانید. برای این منظور می‌توانید بر روی صندلی‌های سالن انتظار فرودگاه بنشینید و منتظر سفارش خود شوید.

علاوه بر پیتزا و ساندویچ، اگر به غذا و فست فود میل ندارید می‌توانید از منوی کافی شاپ این غرفه سفارش داشته باشید. یک چای یا نسکافه داغ خستگی را از شما دور می‌کند. نوشیدنی‌های سرد در منوی فست فود سینار کیش پیشنهاد خوبی برای شماست که گلویی تازه کنید. احتمالا هوای گرم جزیره کیش شما را به این سفارش وسوسه می‌کند.

فرض کنید به تازگی پا بر جزیره کیش گذاشته‌اید و تا لحظه نهار یا شام هنوز زمان زیادی باقی مانده باشد. احتمالا مشغول برنامه‌ریزی برای گردش هستید تا لحظه تحویل اتاقتان توسط هتل فرا برسد. پیشنهاد می‌کنیم یک ساندویچ از فست فود سینار کیش سفارش دهید و همراه خود ببرید تا در مواقع لزوم نوش جان کنید.

0 0 vote
Article Rating

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
 • اطلاعات اولیه
 • نوع رستوران
 • فست فود
 • امکانات رستوران
  اشتراک گذاری
  اطلاع از
  guest
  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments