معرفی فست فود کافه سلامت کیش

مسیریابی با
گوگل مپ
waze
امکانات
اضافه به علاقه مندی هاحذف از لیست
توضیحات در مورد رستوران

فست فود کافه سلامت کیش

امتیازی که فست فودهای واقع در مراکز خرید دارند زیاد است. مردم در حین خرید ممکن است خسته و گرسنه شوند. به همین دلیل نزدیک‌ترین جا را برای صرف یه وعده غذایی انتخاب می‌کنند تا جان تازه‌ای بگیرند و برای گشت و گذار دوباره انرژی داشته باشند. فست فود کافه سلامت کیش یکی از آن‌هاست.

یک امتیاز دیگری که فست فودهای مراکز خرید دارند این است که برای پیدا کردن پارکینگ چندان به زحمت نمی‌افتید. چرا که برای چنین فضاهایی جای پارک آسان برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود. تعداد زیادی از فست فودهای کیش این ویژگی را دارند.

فست فود کافه سلامت کیش در فودکورت مرکز خرید دامون قرار گرفته است. این مرکز خرید در قسمت شمالی جزیره است. اگر بپرسید که چگونه می‌توان به آن رسید برایتان می‌گویم. شما از طریق میدان هرمز باید به سمت بلوار وصال بروید.

در انتهای بلوار به میدانی می‌رسید که در قسمت راست خود می‌توانید مرکز خرید دامون را مشاهده کنید. خودروی خود را در قسمت پارکینگ این مرکز خرید پارک کنید و با آسودگی خاطر به سمت فست فود سلامت بروید.

این فست فود انواع ساندویچ سرد، سالاد و سوپ را برای شما مهیا می‌کند. بنابراین منوی آن از غذاهای سبک تشکیل شده که احساس سنگینی و معده درد نداشته باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

تصاویر

نظرات و نقد بررسی
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
کیش بوک

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

آدرس دفتر

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 3554

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید