معرفی فست فود فلفل کیش

فست فود فلفل

صرف غذا از لذت‌های مسلم در هر مسافرتی است. وقتی به همراه اعضای خانواده یا دوستان به سفر می‌روید خوردن غذا در رستوران فرصت عالی برای گفت‌وگو و ثبت خاطرات ناب است. در جزیره کیش رستوران‌ها و فست فودهایی که چشم‌انداز به آب‌های نیلگون خلیج فارس دارند مورد استقبال بیشتر گردشگران قرار می‌گیرند. فست فود فلفل در پارک ساحلی مرجان از فست فودهای کیش است که از این مزیت برخوردار است.

اگر در نزدیکی پارک ساحلی مرجان هستید و هوس خوردن فلافل و سمبوسه کرده‌اید به فست فود فلفل بروید. در فست فود فلفل انواع غذاهای فست فودی تند جنوب در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. صرف غذا در کنار دریا و تماشای منظره کم‌نظیر ساحل لذت سفر را دوچندان خواهد کرد.

وقتی خسته از خرید و گشت‌وگذار در جزیره به فست فود فلفل در پارک ساحلی مرجان می‌رسید و بوی فلافل به مشامتان می‌رسد دیگر جای تعلل نیست. فلافل چیزی از پیتزاها و ساندویچ‌ها کم ندارد مخصوصا وقتی با مهارت و مواد اولیه مرغوب درست شده باشد. کنارش ترشی و پیاز جعفری باشد و سس انبه به آن اضافه شده باشد. مطمئن باشید تا مدت‌ها بوی مطبوع فلافل در خاطر و طعم تند و لذیذش در دهانتان باقی خواهد ماند.

ممکن است بچه‌ها دوست داشته باشند سمبوسه را امتحان کنند. خوردن سمبوسه برای آنها راحت‌تر و خوشایندتر است. فقط حواستان به تندی‌ سمبوسه‌ها باشد. طعم سمبوسه با سس انبه را فراموش نمی‌کنید.

فست فود فلفل در پارک ساحلی مرجان واقع شده است. این پارک از جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش است که اوقات تفریحی کم‌نظیری را برای مسافران رقم می‌زند. گردشگران اغلب بعد از خرید از بازار بزرگ مرجان راهی پارک ساحلی می‌شوند.

انواع تفریحات آبی در این پارک گردشگران را سرگرم می‌کند و پیست دوچرخه‌سواری کیش هم از این پارک می‌گذرد. فضای سبز و آلاچیق‌های زیبا فرصتی برای شما فراهم می‌کند تا به دور از شلوغی بازار در کنار عزیزانتان از تماشای طبیعت و ساحل دریای آبی و زلال لذت ببرید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
 • اطلاعات اولیه
 • نوع رستوران
 • فست فود
 • امکانات رستوران

  لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

  avatar
    اشتراک گذاری  
  اطلاع از