فست فود شب های ساحل
جنب اسکله تفریحی قدیم
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :09347698398
  • موقعیت :جنب اسکله تفریحی قدیم
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی فست فود شب های ساحل

فست فود شب های ساحل یکی از بی‌شمار فست فودهای کیش است که در اطراف اسکله تفریحی قدیمی ساحل شرقی قرار دارد. شما در این فست فود انواع برگرها پیتزاها و ساندویچ‌ها را می‌توانید میل کنید. 

فست فود شب های ساحل

این فست فود در کنار اسکله قدیمی کیش است این ساحل مرکز تفریحات آبی کیش است و تقریبا خلاصه تمام تفریحاتی را که می‌شود در خلیج فارس انجام داد را، می‌توان در این ساحل یافت. از پاراسل و اسکی روی آب، تا غواصی که اوج لذت کیش را در خود جای داده است. 

در زمانی که شما در کیش به تفریحات آبی می‌پردازید، حتما باید به فکر یک رستوران خوب باشید. تفریحات آبی به شدت انرژی‌بر هستند و بعد از یک غواصی شما حتما به یک غذای بسیار پر کالری نیاز دارید. رستوران‌های بزرگ ساحلی کیش شب‌ها فوق العاده شلوغ می‌شوند و به سختی می‌توان یک برای ساعت‌های شام، جایی را در آنها به دست آورد. 

اما فست فود شب‌ های ساحل از این قاعده که گفتم مستثنی است. زیرا این یک فست فود کوچک، به راحتی می‌تواند چندین ساندویچ و پیتزای خوشمزه را به شما بدهد و شما فقط کافی است یک زیرانداز داشته باشید تا روی شن‌های ساحل بنشینید، ساندویچ یا پیتزای خود را به دست بگیرید و نوش جان کنید.

من به شخصه کیش را برای همین مکان‌های جالبش دوست دارم در هر جای ساحل شرقی چندین فست فود مانند شب های ساحل وجود دارد که غذای گرم و خوشمزه و در عین حال به قیمتی را به شما ارائه می‌کنند و هیچ وقت نمی‌شود که شما از لذت میل کردن یک غذای گرم و لذیذ در روی شن‌های ساحلی محروم باشید. 

بهترین پیشنهادی که می‌توانم برای استفاده از منو شب‌های ساحل به شما ارائه کنم سفارش یک پیتزا از هر نوعی که باشد و یک دلستر تلخ به شدت خنک است. این که جگرتان از آتش آفتاب روز در یک عصر دل انگیز خنک کنید به یک دنیا می‌ارزد.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران