رستوران کوه سنگی کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644456764

موقعیت : کیش، میدان پردیس، جنب بازار پردیس 2

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران های سنتی کیش همواره انتخاب خوبی برای سرو نهار یا شام ما ایرانی‌هاست. چنانچه بخواهید از صرف غذاهای سنتی در جزیره کیش لذت ببرید به شما رستوران کوه سنگی را معرفی می‌کنیم.

در این رستوران می‌توانید انواع مختلفی از غذاهای سنتی ایرانی را سفارش دهید. علاوه بر این غذاهایی مانند میگو و ماهی نیز در منوی این رستوران وجود دارد. در کنار غذای خود ترشی، سالاد، ماست و نوشیدنی‌های خنک سفارش دهید تا طعم آن را برایتان دلپذیرتر کند. ما غذاهای نام برده در منوی این رستوران را برای شما در همین صفحه ذکر کرده‌ایم تا بر اساس ذائقه خود تصمیم‌گیری کنید.

توضیحات تکمیلی

رستوران کوه سنگی کیش کجاست؟

رستوران کوه سنگی کیش در میدان پردیس و در کنار مرکز خرید پردیس 2 واقع شده است. این یک حسن بزرگ است که در کنار مرکز خرید یک رستوران سنتی وجود داشته باشد.

خرید و گشت و گذار در مراکز تجاری جزیره کیش جزو برنامه‌ریزی همه ماست. به خصوص که اگر برای بار اول به این جزیره سفر می‌کنیم می‌خواهیم خرید خوبی برای خودمان و به عنوان سوغاتی داشته باشیم. بنابراین بعد از خرید احساس گرسنگی به سراغمان می‌آید. اگر بدانید این رستوران در همین نزدیکی شما یعنی کنار مرکز تجاری پردیس 2 قرار دارد با خیال راحت تری خرید خود را انجام می‌دهید.

این رستوران دارای دو فضای متفاوت است. بخشی از آن به صورت فضای باز است که میز و صندلی‌های سنتی را در حیاط رستوران و لابه‌لای گل و صخره قرار دادند. در وسط این فضا یک حوض باصفا هم وجود دارد که حس آرامش بیشتری برای شما ایجاد کند. اگر این فضا باب میلتان نبود می‌توانید در فضای داخلی بنشینید و غذای خود را میل کنید. فضای داخلی این رستوران به شکل غار ساخته شده که نمای آن را برای شما جالب می‌کند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :