فست فود پامادور کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644443360

موقعیت : جزیره کیش

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

یکی از مهمترین نکاتی که باید در مورد انتخاب رستوران به خصوص فست فودها به آن توجه کنید؛ کیفیت غذا است. کیفیت غذا که خوب باشد نشانه این است که در آشپزخانه رستوان بهداشت نیز رعایت می‌شود و هدف اصلی سلامت مشتری است. بنابراین سعی کنید حداقل در سفرهای تفریحی خود به کیفیت اهمیت دهید تا خدایی نکرده دچار بیماری نشوید. یکی از رستوران‌های محبوب و پرطرفدار کیش فست فود پامادور است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

توضیحات تکمیلی

فست فود پامادور کیش

همانطور که گفتیم فست فود پامادور یکی از پرطرفدارترین فست فودهای جزیره است که بعضا ساکنین کیش برای خرید غذا جلوی درب آن صف می‌کشند. همین موضوع نشان دهنده کیفیت غذایی است که به دست مشتری می‌رسد. منوی کاملا حرفه‌ای در کنار کیفیت مطلوب از جمله نقاط قوت این فست فود هستند.

تا یادمان نرفته بگوییم که این مجموعه در واقع یک رستوران بیرون بر است و صندلی زیادی برای نشستن و صرف غذا ندارد. بنابراین اگر می‌خواهید غذایی تهیه کنید تا در طبیعت زیبایی کیش آن را نوش جان کرده و لذت ببرید؛ می‌توانید از منوی این فست فود با کیفیت استفاده کنید. همچنین گردشگران تور کیش که تمایل دارند در محل اقامت خود غذا میل کنند نیز می‌توانند به این رستوران مراجعه کنند.

فست فود پامادور درست رو به روی مسجد امام حسن جزیره واقع شده و با انواع ساندویچ‌های گرم و سرد از مشتریان خود پذیرایی می‌کند. جای پارک آسان در کنار کیفیت و قیمت مناسب، این رستوران بیرون بر را متمایز ساخته است. منوی فست فود پامادور حاوی انواع غذاها و پیش‌غذاهای سرد و گرم است.

با این وجود طرفداران فست فود می‌توانند در صورت سفر به جزیره کیش به این رستوران مراجعه کرده و از طعم فوق‌العاده لذیذ و منوی کاملا حرفه‌ای فست فود پامادور کیش و بدون ترس از مریض شدن نهایت لذت را ببرند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :