کیتیرینگ کوروش کیش
جزیره کیش، انتهای بلوار اندیشه، جنب ساختمان معاونت اجتماعی، تهیه غذای کوروش
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644463050
  • موقعیت :جزیره کیش، انتهای بلوار اندیشه، جنب ساختمان معاونت اجتماعی، تهیه غذای کوروش
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی کیتیرینگ کوروش کیش

رستوران‌گردی یکی از تفریحاتی است که بسیاری از مسافران آن را جزئی از برنامه تفریحی خود لحاظ می‌کنند. با این وجود آشنایی با بهترین رستوران‌های مقصد می‌تواند این تفریح را برای شما دل‌انگیزتر کند. اگر مقصد گردشگری آینده شما جزیره زیبای کیش است و به رستوران‌گردی به عنوان یک تفریح اهمیت می‌دهید حتما سری به رستوران کوروش بزنید و از منوی این رستوران استفاده کنید.

برخی از مسافران تور کیش ترجیح می‌دهند حتی در سفر نیز از غذاهای ساده و خانگی استفاده کنند و ریسک ابتلا به بیماری را کاهش دهند. ایده این دسته از افراد بسیار عالی است. اما فراموش نکنید که شما در سفر هستید و احتمالا امکانات کافی برای تهیه یک غذای کامل را ندارید. بنابراین حتما باید چند وعده‌ای را مهمان رستوران باشید.

پس چه بهتر که رستورانی را انتخاب کنید که خیال‌تان از بابت هزینه‌ها و کیفیت غذا راحت باشد. اگر می‌خواهید سفر خوش و خاطره‌انگیزی را داشته باشید و از لذت غذا خوردن به عنوان بخشی از تفریحات سفر استفاده کنید؛ ما به شما رستوران کوروش کیش را توصیه می‌کنیم. این رستوران از ساعت 12 ظهر الی 17 بعد از ظهر برای صرف ناهار و از ساعت 20 شب الی 1 بامداد برای صرف شام باز است.

رستوران کوروش کجاست؟

رستوران کوروش کیش با ظرفیتی بالغ بر 100 نفر با منویی متنوع از غذاهای سنتی و فرنگی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. این مجموعه که در سفین واقع شده است با فضایی کاملا مدرن می‌تواند لذت سفر را برای شما چند برابر کند. پس اگر غذای باکیفیت و محیط دج و آرام را ترجیح می‌دهید حتما رستوران کوروش را به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های کیش در نظر داشته باشید.

همانطور که گفتیم خوردن غذاهای مختلف و لذت بردن از فضاهای متفاوت بخشی از زیبایی سفر است. به خصوص سفرهای تفریحی که هدف نهایی آنها سرگرمی و خوش‌گذرانی است. درست است که جزیره کیش امکان تفریحی زیادی دارد اما رستوران‌های این شهر را نیز نباید دست کم گرفت. پس در لیست تفریحات خود رستوران گردی را نیز لحاظ کنید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران