رستوران پدیده البرز کیش
کیش، سفین، فازF، خیابان نیلوفر، روبه‌روی رز دوم، پلاک 103 و 104
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644434270
  • موقعیت :کیش، سفین، فازF، خیابان نیلوفر، روبه‌روی رز دوم، پلاک 103 و 104
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران پدیده البرز کیش

رستوران پدیده البرز کیش

یکی از رستوران‌های معروف شمال غربی جزیره کیش که علاوه بر مسافران در بین کیشوندان نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ رستوران پدیده البرز است. این رستوران در سفین، فاز خدماتی F، خیابان نیلوفر و درست روبه‌روی رز دوم واقع شده و منویی متشکل از غذاهای اصیل و ایرانی دارد. در ادامه منو و کیفیت غذاهای رستوران پدیده البرز کیش را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

هیچ چیزی نمی‌تواند جای کیفیت غذا را در یک رستوران بگیرد. حتی اگر میلیون‌ها تومان نیز خرج دکوراسیون و طراحی فضای در یک رستوران شود ولی کیفیت محصولی که در نهایت به دست مشتری می‌رسد پایین باشد؛ مشتریان از این واحد خدماتی به عنوان یک رستوران خوب یاد نمی‌کنند. بنابراین حتما برای انتخاب یک رستوران خوب، کیفیت غذا را در اولویت قرار دهید.

رستوران پدیده یکی از رستوران‌های معروف جزیره کیش است که فضای معمولی و بسیار ساده‌ای دارد. اما به دلیل مرغوبیت غذاها و تازگی مواد اولیه مورد استفاده در آشپزخانه، طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. البته در کنار این عوامل نباید از تبحر و تخصص سرآشپز این مجموعه نیز به سادگی عبور کنیم.

منوی رستوران پدیده البرز کیش

در منوی این رستوران انواع غذاهای سنتی و اصیل ایرانی مانند انواع کباب، باقالی پلو با ماهیچه، اکبر جوجه، زرشک پلو با مرغ، باقالی پلو با مرغ، ته‌چین، چلو ماهی، انواع خورش و حتی استانبولی نیز پیدا می‌شود. با این وجود لیست غذاهای این رستوران می‌تواند تمام سلیقه‌ها را پوشش دهد. در کنار این غذاهای اصلی سوپ، سالاد و انواع نوشیدنی‌ها نیز در منوی رستوران پدیده البرز یافت می‌شود.

البته تمام غذاهای این رستوران تحت نظر یک سرآشپز و با استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب تولید می‌شود؛ اما کباب‌های رستوران پدیده البرز بسیار معروف‌تر از سایر غذاهای این رستوران هستند. برای صرف وعده ناهار می‌توانید از ساعت 12 ظهر تا 2 بعدازظهر و برای صرف شام نیز از ساعت 8 تا 11:30 شب به این مجموعه خدماتی مراجعه کنید.

یکی از مهمترین ویژگی‌های رستوران پدیده البرز کیش، قیمت پایین غذاهاست. البته همانطور که گفتیم تمام مواد اولیه مورد استفاده در این واحد خدماتی به صورت روزانه و تازه تهیه می‌شوند و سیاست کلی این رستوران کاهش قیمت به ازای کاهش کیفیت غذاها نیست.

پس اگر گذرتان به سفین افتاد و هوس یک غذای اصیل و خوشمزه ایرانی کردید، حتما به رستوران پدیده البرز سری بزنید و از غذاهای لذیذ این مجموعه استفاده کنید. البته این نکته را مجددا یادآوری می‌کنیم که این رستوران دکوراسیون خاص و ویژه‌ای ندارد ولی کیفیت غذاهایی که به دست مشتری می‌رسند؛ نسبت به قیمت معقول و منطقی است. ضمن این که رستوران پدیده البرز به ساحل نزدیک است و شما می‌توانید بعد از صرف غذا برای پیاده‌روی به سواحل نیلگون خلیج فارس بروید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران