رستوران نمونه کیش
کیش، سفین، پشت بازار پارس خلیج، فاز f، خیابان مریم، قطعه 199
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644432930
  • موقعیت :کیش، سفین، پشت بازار پارس خلیج، فاز f، خیابان مریم، قطعه 199
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران نمونه کیش

رستوران نمونه یکی از رستوان‌های کیش است که محلی و معمولی است و در سفین و درست پشت بازار پارس خلیج، فاز خدماتی، میرمهنا، قطعه 199 واقع شده است. این رستوان محلی با ظرفیتی بالغ بر 35 نفر انواع غذاهای ایرانی و سنتی، عربی، شمالی و حتی غذاهای هندی را سرو می‌کند. با این وجود اگر به دنبال رستورانی هستید که طعم متنوعی را در آن تجربه کنید؛ می‌توانید به رستوران نمونه سری بزنید.

به عقیده بسیاری از افراد تست کردن طعم غذاهایی که در فرهنگ‌های مختلف و به شیوه‌های متفاوتی طبخ می‌شوند؛ می‌تواند یکی از جذابیت‌های سفر باشد. اما پیدا کردن رستورانی که بتواند طعم‌های مختلفی را در منوی غذایی خود ارائه دهد؛ کار دشواری است. رستوران نمونه کیش توانسته با استفاده از خلاقیت و مهارت سرآشپز خود انواع غذاهای سنتی مختلف را طبخ و به مشتریان خود عرضه کند.

در این مجموعه خدماتی می‌توانید از غذاهای شمالی گرفته تا غذاهای اصیل ایرانی و هندی را سفارش داده و از طعم آنها لذت ببرید. طبخ غذاهای عربی نیز از تخصص‌های سرآسپز این مجموعه است. البته اگر تا کنون غذای هندی و عربی میل نکرده‌اید توصیه می‌کنیم که در کنار این غذاها، یک غذای ایرانی نیز سفارش دهید. چرا که طعم آنها ممکن است با ذائقه‌تان خوش نیاید. اما در کل تنوع منو یکی از ویژگی‌های بارز این رستوران کوچک و محلی است.

بنابراین اگر گذرتان به سفین و بازار پارس خلیج افتاد و خواستید یک غذای متفاوت را تست کنید؛ حتما به این رستوران مراجعه کرده و از منوی غذایی باکیفیت آن استفاده کنید. در ضمن همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید این رستوران فضای ویژه و خاصی ندارد اما نسبت کیفیت غذاها به قیمیت آنها کاملا منطقی و معقول است.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران