معرفی رستوران عمو داود در کیش

رستوران عمو داود در کیش

حتما شما هم متوجه شده‌اید که در طراحی مراکز خرید جدید، طراحان حتما سعی می‌کنند که محلی را برای افتتاح یک رستوران خوب یا حتی یک کافی شاپ کوچک در نظر بگیرند. این موضوع در مورد پاساژهایی که در شهرهای توریستی ساخته می‌شوند؛ از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا اکثر مسافران تمایل دارند که بعد از خرید برای صرف غذا به نزدیک‌ترین رستوران مراجعه کرده و علاوه بر غذا خوردن کمی نیز استراحت کنند. بنابراین وجود یک رستوران باکیفیت در هر مرکز خریدی ضروری است. در بازارچه حافظ کیش نیز رستورانی به نام رستوران عمو داود وجود دارد که هم از کیفیت بالا و هم از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است.

رستوران عمو داود با ظرفیتی حدودا 70 نفر انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را سرو می‌کند. البته پایه منوی این رستوران غذاهای دریایی مانند انواع فیله کبابی، ماهی کبابی و قلیه ماهی است. اما سایر غذاهای سنتی مانند کباب را نیز می‌توانید در این رستوران میل کنید. البته علاوه بر غذاهای دریایی می‌توانید از منوی صبحانه و عصرانه رستوران عمو داود نیز استفاده کنید.

رستوران عمو داود علاوه بر سرو غذا در فضای داخلی، سرویس بیرون‌بر نیز دارد. بنابراین می‌توانید بعد از گشت‌و‌گذار غذای مورد علاقه خود را از این رستوان تهیه کرده و پس از بازگشت به محل اقامتتان آن را میل کنید. اکثر مشتریانی که از خدمات این رستوران استفاده کرده‌اند؛ تناسب قیمت به کیفیت را جزء ویژگی‌های بارز این مجموعه خدماتی می‌دانند.

یکی از نکات مثبت این رستوران نزدیکی به ساحل است. بنابراین می‌توانید پس از صرف غذا با چند دقیقه پیاده‌روی به سواحل نیلگون خلیج فارس رفته و از فضای دلنشین آن استفاده کنید. البته پارک هنگام و اسکله بزرگ تفریحی شهر نیز فاصله چندانی با رستوران عمو داود ندارند. با این وجود استفاده از خدمات این رستوران یک تیر و دو نشان است. با این کار هم غذا میل می‌کنید و هم چند دقیقه‌ای قدم می‌زنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
  • نوع رستوران
  • سنتی
  • امکانات رستوران
  • رزرو تلفنی

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

avatar
  اشتراک گذاری  
اطلاع از