رستوران سناتور کیش
جزیره کیش
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :000000000
  • موقعیت :جزیره کیش
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران سناتور کیش

رستوران سناتور کیش

اگر به زودی عازم جزیره زیبای کیش هستید و می‌خواهید با رستوران‌هایی که این ویژگی‌ها را دارند آشنا شوید؛ ما را تا انتهای این مطلب که به معرفی رستوران سناتور کیش اختصاص دارد همراهی کنید.

ما ایرانی‌ها به غذاهای سنتی خودمان علاقه خاصی داریم. هر چند ممکن است گهگاهی به خوردن فست فود نیز میل داشته باشیم. از طرفی کیفیت غذاها چه غذاهایی که در منزل میل می‌شوند و چه غذاهایی که در رستوران می‌خوریم از اهمیت خاصی برای‌مان برخوردار است.

سلیقه غذایی ما باعث شده که بدانیم یک چلو کباب خوب باید چه ویژگی‌هایی را داشته باشد یا خورشت قرمه سبزی جا افتاده با خورشت قرمه آبکی چه فرقی دارد؟ بسیاری از ما به خصوص در طول سفر نسبت به این موضوع حساس می‌شویم و سعی می‌کنیم رستورانی را انتخاب کنیم که علاوه بر قیمت مناسب، از مواد اولیه باکیفیت نیز استفاده می‌کند.

رستوران سناتور یکی از رستوران‌های باکیفیت جزیره است که ضمن ارائه غذاهای ایرانی لذیذ، از فضای دلنشین و آرامی نیز برخوردار می‌باشد. این مجموعه سعی کرده با ارائه غذاهای سالم و حفظ حداکثر تمیزی در محیط، در بین گردشگران تور کیش طرفدارانی برای خود پیدا کند.

امکانات رستوران سناتور

رستوران سناتور علاوه بر محیط دنج و آرام با ارائه سرویس‌هایی مانند اینترنت رایگان، موزیک زنده، پارکینگ، تحویل رایگان و زمین بازی به یکی از رستوران‌های خوب شهر تبدیل شده است.

علاوه بر این خدمات، اگر ساکن جزیره هستید می‌توانید از سرویس تحویل رایگان این رستوران در محدوده تعیین شده استفاده کنید. حتی اگر مایلید قرار صبحانه ست کنید؛ می‌توانید روی منوی این رستوران حساب ویژه‌ای باز کنید. رستوران سناتور از کادری مجرب و آموزش دیده بهره برده و به دلیل استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب، از کیفیت غذایی خوبی نیز برخوردار است.

آنچه که از مجموع نظرات مشتریان این رستوران استنباط می‌شود این است که کیفیت غذاهای این رستوران نسبت به هزینه‌ای که برای آنها پرداخت می‌شود؛ معقول و منطقی است. با این وجود صرف حداقل یک وعده غذایی در این رستوران را به گردشگران عزیز توصیه می‌کنیم.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران