رستوران دیدنیها کیش
پشت بازار مرجان، جنب برج های دوقلو، اول جاده جهان
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :0764423383
  • موقعیت :پشت بازار مرجان، جنب برج های دوقلو، اول جاده جهان
  • صبحانه : دارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل
  • اینترنت رایگان

معرفی رستوران دیدنیها کیش

در این بخش از معرفی رستورانهای کیش ما به سراغ رستوران دیدنیها می‌رویم. بسیاری در خیابان ولی‌عصر تهران رستوران دیدنیها را می‌شناسند و در آن لحظات خوشی را گذرانده‌اند

در تهران دیدنیها بسیار پر طرفدار است اما باید به کیش بیایید و ببینید که دیدنیها چه شاهکاری را ترتیب داده است. شما در رستوران دیدنیها کیش انواع کبابی را با بهترین کیفیت به دست می‌آورید. همین طور سالن 300 نفره آن چنان بزرگ است که هر وقت از تایم کاری این رستوران به آن مراجعه کنید بعید است که پشت در منتظر بمانید.

این رستوران در کنار برج‌های دوقلو در ابتدای جاده جهان قرار دارد و به نظر من بهترین زمان برای مراجعه به آن شب‌هاست. صرف غذا در این رستوران فقط میل کردن ششلیک‌های لذیذ و غذاهای دریایی خوشمزه نیست. شما در دیدنی ها همیشه با برنامه‌های موسیقی بسیار زیبایی رو به رو هستید. چند پارت موسیقی زنده با اجرای خوانندگان و نوازندگان بسیار حرفه‌ای آنچنان شبی را برای شما فراهم می‌آورد که هیچ وقت آن را فراموش نمی‌کنید.

بهترین برنامه برای صرف غذا در رستوران دیدنی‌ها

در اینجا دوست دارم یک برنامه بازدید خوب برای شما فراهم کنم. شما اگر در هتل‌های ساحل غربی کیش اقامت گزیده باشید باید یک شب را به گردش در ناحیه جنوب غربی جزیره اختصاص دهید. جایی که باغ پرندگان کیش همراه با بسیاری از جاذبه‌های گردشگری این جزیره جای داده شده است حال گذراندن یک عصر زیبا در هوای نمدار و زیبای کیش و قدم زدن در این ساحل فوق العاده زیبا شما را حسابی سر حال می‌آورد .

سایت پرندگان با فرا رسیدن شب بسته می‌شود و شما می‌توانید قدم زنان از کنار ساحل به شما شمال بروید به هیچ عنوان راه را گم نخواهید کرد زیرا برج‌های دوقلو کیش نشانه شما است. فقط کافی است به آرامی هرچه تمام پیاده روی کنید.

از کرانه خلیج فارس به کنار برج‌ها که برسید حدود ساعت 9 شب است و می‌توانید به رستوران دیدنیها بروید و خود را برای برنامه بسیار زیبای شبانه آماده کنید.

شامی فوق‌العاده خوشمزه به همراه موسیقی بسیار حرفه‌ای ساعت‌های فوق‌العاده‌ای را برای شما می سازد. خودتان خوب می‌دانید این تمام این شب برای شما خاطره می‌شود پس آن را به هیچ عنوان از دست ندهید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران