اتاق فرار کیش

sort مرتب سازی بر اساس :
امتیاز تفریحات (0)star
activetime0
categoryاتاق فرار کیش

220,000 220,000 تومان

مشاهده و خرید

اگر از حل مشکل، همکاری تیمی و بازی تحت فشار لذت می‌برید؛ اتاق فرار فعالیت مورد علاقه جدید شما خواهد بود. اتاق فرار چند سالی است که در ایران به یک بازی محبوب تبدیل شده است؛ و به همین دلیل در جزیره کیش نیز اتاق فرارهای متعددی در حالی فعالیت هستند. اگرچه تم‌ها و بازی‌های این اتاق فرارها متفاوت است؛ اما همه آنها دارای رویکرد کلی یک‌سانی هستند. در واقع در اتاق فرار کیش یا اسکیپ روم به شما ماموریتی داده می‌شود؛ و معمولا در یک اتاق موضوعی قرار می‌گیرید؛ که در آن باید به دنبال یافتن نکات و سرنخ‌های فرار از اتاق باشید. مثلا ممکن است جعبه‌ای پیدا کنید که برای باز کردن به رمز عبور نیاز دارد؛ یا قفلی که نیاز به کلید دارد. اگر به اندازه کافی جست‌وجو کنید؛ می‌توانید رمز عبور را پیدا کنید؛ همه قفل‌ها را باز کرده؛ موارد پنهان را بیابید؛ و در نهایت خودتان را آزاد کنید. بازی‌های اتاق فرار کیش دارای تم‌های متفاوتی هستند؛ که با یک داستان پس‌زمینه همراه است. داستانی که شما پس از پیشروی آن را کشف می‌کنید. بازی‌های متنوع اسکیپ روم از قتلی مرموز گرفته تا شیوع ویروسی مرگ‌بار و از ربودن شما تا گروهی از ابرقهرمانان که سعی در نجات یک شهر دارند را شامل می‌شود.

خرید بلیط اتاق فرار کیش

بلیط اسکیپ روم کیش را می‌توانید به صورت حضوری خریداری کنید. همچنین امکان خرید و رزرو بلیط اتاق فرارهای کیش به صورت آنلاین نیز در حال حاضر وجود دارد. دقت کنید از آنجایی که بازی اتاق فرار یک بازی گروهی است؛ و اعضای گروه باید با یک‌دیگر آشنایی داشته باشند؛ (در واقع شما معمولا این شانس را ندارید که با حضور انفرادی در محل اتاق فرار به یک تیم ملحق شوید.) بهتر است هنگام خرید بلیط اتاق فرار کیش با هماهنگی تیم مدنظر خود خرید را انجام دهید؛ تا همه افراد بتوانند در روز و ساعت مدنظر در کنار هم جمع شوند. همچنین بهتر است قبل از خرید بلیط و یا تصمیم برای رفتن به اتاق فرار، با آنها تماس بگیرید و خالی بودن روز و ساعت مدنظر خود را بررسی کنید.

قیمت اتاق فرار کیش

قیمت بلیط اتاق فرار کیش در حال حاضر 110 هزار تومان است. بازی‌های اتاق فرار معمولا به صورت گروه‌های 3 تا 6 نفره قابل انجام است. از این تعداد کمتر معمولا بازی جذابیت خود را از دست داده و از این تعداد بیشتر، شلوغی بیش از حد اتاق موجب غیرفعال شدن برخی از اعضای گروه می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم با همین تعداد مشخص و استاندارد وارد این بازی شوید. حالا کافی است تا مبلغ بلیط یک نفر را به تعداد اعضای گروه خود ضرب کنید تا هزینه انجام این تفریح گروهی را به دست آورید.

انواع اتاق فرار کیش

در حال حاضر سه اتاق فرار در کیش فعال است که در ادامه به‌طور مختصر به معرفی بازی آنها پرداخته‌ایم. فرار از اتاق 195 تیمارستان. داستان این اسکیپ روم کیش ترسناک نیست؛ و می‌توانید کودکان را نیز به همراه خود داشته باشید. در این داستان شما کارآگاه‌هایی هستید که مسئول بازجویی از یک قاتل زنجیر‌ای است. اما همین قاتل شما را در یک اتاق حبس کرده و گازی سمی در حال پر کردن فضای اتاق است. حالا شما فقط یک ساعت زمان دارید تا خود را از این اتاق نجات دهید. گنجینه سرزمین گم شده. در این اتاق فرار که در کشتی فرضی آرمادا قرار گرفته، طی زمانی حدود 2 ساعت شما باید معماهای گوناگونی را حل کنید تا بتوانید خود و هم‌تیمی‌های‌تان را نجات دهید. دالان نفرین شده. تم این بازی ترسناک است؛ و مدت‌زمان آن یک ساعت و پانزده دقیقه است. داستان این اسکیپ روم کیش، با رخ دادن قتل‌هایی زنجیره‌ای در یک موزه آغاز شده و تیم شما مسئولیت کشف معمای این قتل‌ها را برعهده خواهد داشت.

تخفیف اتاق فرار کیش

همان‌طور که گفته شد قیمت بلیط اتاق فرار کیش در حال حاضر 110 هزار تومان است. البته این تفریح نیز مانند سایر تفریحات جزیره کیش در فصل‌ها و روزهای خلوت جزیره، با تخفیف‌های جذابی همراه می‌شود. همچنین یکی از مزایای خرید بلیط اتاق فرار به صورت آنلاین، بهره‌مند شدن از تخفیف خرید آن است. طوری که در اغلب اوقات امکان خرید آنلاین بلیط اسکیپ روم کیش با 10 الی 20 درصد تخفیف وجود دارد.

آدرس اتاق فرار های کیش

برای رفتن به اتاق فرار دیپلمات کیش با نام داستان فرار از اتاق 195 تیمارستان، باید به محله سفین، مرکز خرید دیپلمات مال، طبقه سوم، غرفه 28 بروید. برای رفتن به اتاق فرار پارک آبی با نام گنجینه سرزمین گمشده نیز باید مجموعه پارک آبی کیش مراجعه کنید. در نهایت برای رفتن به اتاق فرار دالان نفرین شده نیز باید به شهربازی هایلند کیش مراجعه کنید.

خرید آنلاین اتاق فرار کیش

همان‌طور که گفتیم بهترین شیوه برای خرید بلیط همه اسکیپ روم‌های فعال درکیش، رزرو آنلاین آنها است. با این کار علاوه بر دریافت تخفیف، مطمئن هستید که بدون دردسر و شلوغی و صف و... در زمان مشخص می‌توانید با دوستان و همراهان خود از این بازی پرهیجان لذت ببرید.