اجاره کروک Z4 بی ام دبلیو در کیش

برند: بی ام و

مدل: اجاره کروک Z4 بی ام دبلیو در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره ماشین لوکس در کیش می تواند یکی از بخش های جذاب سفرتان به کیش باشد، کروک Z4 بی ام دبلیو مناسب افرادی است که می خواهند سوار خودروی اسپرتِ لوکس شوند و در روزهای گرم و آفتابی تابستانی سواری لذت‌بخش با بی ام و z4 را تجربه کنند.

کروک Z4 بی ام دبلیو به قدری محبوب و جذاب است که قبل از نشستن در داخل آن، در نگاه اول شما را مجذوب خود می‌کند.این خودرو یک خودرو اسپرت کامپکت و یا سک رودستر دو در است که نسل اول آن در سال 1989 معرفی و عرضه شد و تا کنون 6 نسل از این خودرو معرفی شده است.

خودروی دیفرانسیل عقب بی ام دبلیو مدل Z4، یک خودروی کروک دو نفره است که سقف آن باز و بسته می شود. نمای بیرونی آن فوق‌العاده زیبا است، اما برای فهمیدن اینکه یک خودروی لوکسِ آلمانی چه چیزی در چَنته دارد، لازم است بدانید که  این خودرو در مدلهای چهار سیلندر sDrive28i، شش سیلندر sDrive35i و قدرتمند sDrive35is ارائه شده است که همگی توربوشارژ هستند.

همچنین نسل پنجم Z4 ب ام و  در سال 2009 معرفی شد و تا سال 2016 تولید آن ادامه داشت. این خودرو یکی از اسپرت‌ترین خودروهای موجود در کشور شناخته می‌شود و در مدل های مختلفی در دسترس می باشد.

تاکنون 6 نسل از این خودرو معرفی شده است. البته نسل ششم Z4، در سال 2017 معرفی شد ولی هنوز هم در بازار عرضه شده است و ب ام و هنوز نسخه تولیدی آن را به نمایش نگذاشته و انتظار می‌رود این اتفاق همزمان با معرفی نسخه نهایی تویوتا سوپرا جدید رخ دهد.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :