اجاره بی ام و در کیش

گشت و گذار در جزیره زیبای کیش با در اختیار داشتن یک خودروی لوکس و راحت خیلی لذت‌بخش‌تر می‌شود. به همین دلیل است که خیلی از مسافران در کیش تصمیم به اجاره خودرو می‌گیرند. به خاطر سهولت کرایه خودروهای لوکس و با کیفیت در کیش و همچنین راحتی و لذت سفر به نقاط مختلف با خودروی شخصی، اجاره خودرو این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده. بین انواع خودرو، اجاره بی ام و در کیش محبوبیت زیادی دارد. در واقع یکی از بهترین خودروهایی که می‌توانید برای گشت و گذار در روزهای اقامت خود در کیش اجاره کنید، بی ام و است.

قوانین اجاره بی ام و در کیش

به طور کل اجاره خودرو در کیش شامل قوانین و شرایطی می‌شود که آگاهی و توافق بر سر آنها کمک قابل توجهی به اجاره‌کننده و شرکت اجاره خودرو خواهد کرد. بنابراین در ادامه این مطلب سعی می‌کنیم شما را بیشتر با این قوانین آشنا کنیم. اما قبل از آن بد نیست اشاره‌ای داشته باشیم به اینکه بی ام و چه مزیت‌هایی دارد و چرا اجاره بی ام دبلیو در کیش مناسب و خوشایند است.

چرا اجاره بی ام و

بی ام و خودرویی لوکس، زیبا و بی‌همتا است. از طرفی قدرت و سواری خیلی خوبی هم دارد. طوری که رانندگی در سطح شهر با آن، می‌تواند لذت سفر را برای شما چندبرابر کند. سازنده این خودروی شیک کشور آلمان است که تمامی محصولات خودروسازی این کشور از لحاظ قدرت و خوش‌ساخت بودن بدنه معروفند. خودروی بی ام و شامل مدل‌های مختلف با ویژگی‌ها و آپشن‌های مدرن است. بر اساس سلیقه و نیاز خود، با انتخاب هریک از این مدل‌ها می‌توانید از کیفیت و کارایی و فضای مدرن و بی‌نظیر این خودرو در مدت سفر لذت ببرید.

شرایط اجاره بی ام و در کیش

بعد از معرفی مختصر این ماشین اسپرت و جذاب، وقت آن است که به شرایط و قوانین اجاره BMW در کیش بپردازیم. پیش از هر چیز باید بگوییم که افرادی صلاحیت اجاره این خودرو را دارند که حداقل بیست‌ساله و دارای گواهینامه با اعتبار حداقل شش‌ماهه باشند. برای اجاره خودرو نیاز به دریافت چک و سفته‌ای معادل قیمت خودرو و همچنین ودیعه می‌باشد. پس از تحویل خودرو این ودیعه به فرد پس داده می‌شود. مدارک دیگری همچون کارت ملی یا شناسنامه نیز برای اجاره بی ام و در کیش مورد نیاز است. برای اجاره این خودرو هر یک روز معادل بیست‌وچهار ساعت محسوب می‌شود و جریمه یا خلافی در مدت‌زمان اجاره را اجاره‌کننده باید پرداخت کند. هزینه تصادف و خسارت دیدن ماشین بر عهده اجاره‌کننده، و هزینه مشکلاتی که در اثر فرسودگی و عدم رسیدگی ایجاد شده‌اند، مثل پنچری، بر عهده شرکت اجاره‌دهنده است. هزینه سوخت مصرفی خودرو در مدت‌زمان اجاره بر عهده اجاره‌کننده است. رانندگان خودروهای لوکس مجاز نیستند که خارج از جاده اصلی رفت‌وآمد کنند و در غیر این صورت تخلف به حساب آمده و ممکن است منجر به لغو قرارداد ‌شود.

قیمت اجاره بی ام و در کیش

قیمت رنت بی ام و در کیش بسته به مدل ماشین و مدت‌زمان اجاره متفاوت است. این خودرو برای کسانی که به رانندگی و گشت‌وگذار با خودروهای لوکس علاقه‌منداند بسیار گزینه مناسبی است. قیمت اجاره این خودرو مناسب است و نیاز به اختصاص هزینه هنگفتی ندارد.