اجاره هامر در کیش

برند: جنرال موتورز

مدل: اجاره هامر در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


قیمت پایه

نام ارائه دهنده

امتیاز ارائه دهنده

رزرو

default

هامر مشکی H3

قیمت:

3,400,000 تومان

ارائه دهنده:

کیش بوک - میلاد رضاخواه

اجاره ماشین در کیش در حال حاضر تفریحی پرطرفدار است و در این جزیره ماشین های لوکس و متنوعی برای اجاره وجود دارد. هامر یک خودروسازی آمریکایی است که نمونه های بیابانی و نظامی عمده فعالیت این شرکت بود. نمونه های غیرنظامی این خودروسازی از  اچ 1 ،  اچ 2 ، اچ 3 و  اچ ایکس هستند.

اگر از عاشقان خودرو باشید، حتما اسم این خودرو  را شنیده اید. مدل اچ 1 از سال 1992 تولید شد و این خودرو بخاطر عریض بودنش جزو خودروهای بیابانی است. پیشرانه‌های 8 سیلندر بنزینی و دیزل ساخت جنرال موتورز نیروبخش هامر بودند.

هامر رویای سواری با خودروی آمریکایی

اگر شما هم از عاشقان خودروهای آمریکایی باشید حتما به اجاره ماشین در کیش فکر می کنید و برنامه سفر می چینید. کیش یک منطقه آزاد و بین المللی شناخته می شود ؛ به همین دلیل خودروهای آمریکایی متنوعی جهت رنت در جزیره وجود دارند که می توانند برای ماشین بازان سرگرم کننده باشند.

اجاره ماشین آمریکایی در کیش می تواند رویایی باشد که در سفر به جزیره مرجانی ایران رنگ واقعیت بگیرد و تا مدت های مدید در ذهنتان به یادگار بماند.  یکی از خودروهای جذاب که سواری گرفتن از آن هم می تواند به همان اندازه هیجان انگیز باشد خودروی هامر است.

اجاره هامر در کیش هم سختی ندارد و تنها با ارائه یک سری مدارک و هزینه جهت رنت امکان پذیر است .

هامر یک کمپانی آمریکایی است و عمده فعالیت آن نمونه های بیابانی و نظامی آن است. از نمونه های غیر نظامی این خودرو سازی آمریکایی می توان به مدل اچ 1 ، اچ 2 ، اچ 3 و اچ ایکس اشاره کرد .

مشخصات فنی هامر

هامر با ظاهر قدرتمند و عظیم الجثه بودن  توانایی بالارفتن از ۶۰ درجه شیب را دارد و به همین دلیل قطعات حساس زیر این خودرو ،  از پوشش محافظتی مقاومی برخوردار است و حس خوبی به رانندگان می دهد.

رانندگی‌کردن با H2 لذتی دارد که به راحتی توصیف نمی شود؛ خصوصا آن زمان که گاز می دهید و صدای زیبای پیشرانه را در گوش خود احساس می کنید . اما به همین راحتی ها نیست و ماشین سواری در کیش یک سری قوانین و شرایط خاص خودش را به همراه دارد و مسافران موظف هستند به قوانین راهنمایی رانندگی کیش احترام بگذارند و با سرعت مجاز و ثبت شده بر روی تابلوهای کنترل سرعت رانندگی کنند .

 این خودرو دید بسیار جالب‌توجهی هم دارد که می تواند ماشین سواری در خیابان های جزیره را هیجان انگیز سازد .

فرمان نرم هامر هم به نسبت ابعادش، یکی دیگر از تسهیل‌کننده‌ های راندن است که لذت رانندگی را دو چندان می‌کند. تنها مصرف بالای سوخت این اتومبیل است که به‌عنوان یک امتیاز منفی محسوب می‌شود و ممکن است خودروی مقرون به صرفه ای جهت رنت به حساب نیاید .

اما اگر شما هم از عاشقان این خودرو بزرگ آمریکایی باشید حتما مصرف سوخت را نادیده می گیرید و برای رسیدن به رویایتان چند روزی با هامر رانندگی می کنید .

مدل اچ ۱ از سال ۱۹۹۲ تولید شده است و به دلیل عریض بودن جز خودروهای بیابانی به شمار می رود.  پیشرانه‌های ۸ سیلندر بنزینی و دیزل ساخت جنرال موتورز نیروبخش هامر بودند .

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :