اجاره جی ام سی در کیش

48100-8

اجاره هامر در کیش

شروع قیمت از 5,400,000 تومان روزانه

یکی از بهترین تفریحات و امکانات جزیره مرجانی کیش، اجاره خودرو است. منطقه آزاد کیش امکان اجاره انواع خودروهای لوکس در بهترین برندها و مدل های جهان را برای مسافران فراهم آورده است. کیش گردی با یک ماشین لوکس و زیبا لذتی دوچندان دارد. بسیاری از طرفداران اتوموبیل و همچنین گردشگران از این امکان استقبال کرده و تجربه رانندگی با خودروهای بی نظیر را به خود و همسفرانشان هدیه داده اند. از طرفی اجاره خودرو در کیش، بر خلاف آنچه به نظر می رسد عملی مقرون به صرفه است. در میان انواع ماشین هایی که برای اجاره در کیش وجود دارند، جی ام سی یکی از فوق العاده ترین هاست. ماشینی که با قابلیت های متعدد و بی نظیرش سفر و گردشگری را برای شما به تجربه ای درخشان تبدیل می کند.

چرا اجاره جی ام سی در کیش

خودرو جی ام سی تولید یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید انواع خودروهای ون و کامیون و اس یو وی فعالیت دارد و تولیداتش را در آمریکای شمالی و خاورمیانه عرضه می کند. جی ام سی مدل های متعددی دارد مثل هامر، یوکان، ترین، ساوانا، سیرا، اکیدیا و کنیون. ظاهر قدرتمند و با عظمت، فرمان نرم، و طراحی زیبا و پرابهت از بارزترین خصوصیات خودروهای جی ام سی هستند. به خصوص اگر طرفدار ماشین های شاسی بلند و آفرود هستید، این خودرو به شدت به شما پیشنهاد می شود.

قوانین اجاره جی ام سی در کیش

برای اجاره این خودرو قدرتمند و فوق العاده نیاز است که با قوانین اجاره ماشین در کیش آشنایی داشته باشید. این قوانین ساده و مشخص هستند و انجام و رعایت آنها با سهولت همراه است. در اینجا سعی می کنیم شرایط و قوانین اجاره GMC در کیش را برایتان شرح دهیم.

برای رنت جی ام سی در کیش شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شرکت اقدام کنید و نیاز به مراجعه حضوری نیست. کافی است پس از مشخص کردن تاریخ و مدت زمان اجاره، و آماده کردن مدارک مورد نیاز با شرکت تماس بگیرید. مدارکی که برای رنت GMC به آنها نیاز دارید شامل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ودیعه نقدی می باشد. اما قوانینی وجود دارند که فرد اجاره کننده باید در طول مدت اجاره به آنها پایبند باشد:

  • هزینه سوخت ماشین در مدت اجاره بر عهده فرد اجاره کننده است. در جزیره کیش سه پمپ بنزین وجود دارد.
  • هزینه هرگونه خلافی، تصادف یا صدمه به ماشین بر عهده اجاره کننده است.
  • هزینه خرابی های ناشی از فرسودگی بر عهده شرکت اجاره دهنده است.
  • رانندگی در مسیرهای خارج از منطقه اصلی ممنوع است.
  • ودیعه پس از تحویل گرفتن ماشین، به اجاره کننده برگردانده می شود.

قیمت اجاره جی ام سی در کیش

قیمت اجاره خودرو در کیش به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مثل برند و مدل خودرو و مدت زمان اجاره. شما می توانید برای اجاره روزانه، هفتگی یا ماهانه خودرو مورد نظر خود از طریق شرکت اقدام کنید.