اجاره شورلت مالیبو در کیش

برند: شورلت

مدل: اجاره شورلت مالیبو در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره ماشین ارزان در کیش یکی از جذابیت های سفر به جزیره ی زیبای کیش است ، شورلت مالیبو یکی از انتخاب های جذاب برای گردشگری در کیش زیباست.

شورلت مالیبو یک سدان در اندازه متوسط است که در میانه سال های 1964 تا 1983 و بعد از وقفه ای در سال 1997 تا به حال تولید شده است و در حال حاضر، نهمین نسل از تولید خود را دارد و عنوان یکی از خودرو های پر فروش جنرال موتورز را به یدک می کشد و فروش آن حتی از فورد فیوژن نیز بیشتر است.

شورلت مالیبو با وجود 2 پیشرانه 1.5 و 2 لیتری توربو بنزینی و سیستم گیربکس 6 و 8 سرعته اتوماتیک تولید شده است. شورلت مالیو 2017 خودرویی با ایمنی فوق العاده و امکانات بی نظیری است با طراحی و تولید خاص و ویژه، فضای داخل کابین این خودرو از داشبوردی زیبا تشکیل یافته است.

در ساخت این خودرو از مواد با کیفیت و برای صندلی های از چرم دست دوز استفاده شده است. همچنین صندلی های مالیبو متناسب با قد شما قابل تنظیم است و از نظر ایمنی شامل 6 کیسه هوای ایمنی ، سنسور هشدار دهنده نقاط کور ، دوربین دید عقب، سیستم کمک پارک خودکار و … که باعث شده 5 ستاره ایمنی را از اداره ملی امنیت جاده ای آمریکا دریافت کند.

شورلت مالیبو پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری بنزینی با تنفس طبیعی به توان ۱۸۶ اسب بخار، پیشرانه‌های ۱.۵ و ۲ لیتری توربو بنزینی که به ترتیب از توانی معادل ۱۶۳ و ۲۵۰ اسب بخار برخوردارند و بالاخره یک پیشرانه ۱.۸ لیتری هیبریدی به توان ۱۲۲ اسب بخار بهره برده است. به لحاظ سیستم انتقال قدرت، این خودرو با گیربکس‌های ۶ و ۸ سرعته اتوماتیک عرضه می‌شود که نسخه ۸ سرعته آن ساخت شرکت AISIN ژاپن است.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :