اجاره شورلت در کیش

223farjadco-500-car14

اجاره کامارو در کیش

شروع قیمت از 4,000,000 تومان روزانه
304Chevrolet-Tahoe

اجاره شورلت تاهو در کیش

شروع قیمت از 8,200,000 تومان روزانه
960camero

اجاره کامارو کروک در کیش

شروع قیمت از 4,000,000 تومان روزانه
641000

اجاره کوروت در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

نشستن پشت فرمان یک ماشین آمریکایی آرزوی هر جوانی است. به خصوص آنها که به‌اصطلاح «ماشین‌باز» هستند و عشق مدل‌های مختلف ماشین و رانندگی را دارند. اما شاید هیچ جای دیگری به جز جزیره کیش این آرزو نتواند به حقیقت بپیوندد. رانندگی با یک ماشین آمریکایی مثل شورلت را در خیابان‌های زیبای جزیره مرجانی کیش تصور کنید. این اتفاق چیزی نیست که فقط محدود به تصورات و خیالات شود. شما می‌توانید با اجاره شورلت در کیش از مدت اقامت خود در این منطقه زیبا نهایت لذت و استفاده را ببرید. منطقه آزاد کیش در کنار همه امکانات دیگرش مثل مناطق تفریحی جذاب، مناطق بومی دیدنی، و مراکز خرید لوکس و منحصربه‌فرد، امکان اجاره خودروهای لوکس را هم در اختیار مسافران قرار داده است.

چرا اجاره شورلت؟

شِورولِت که بیشتر با نام شورلت شناخته می‌شود، تولید یک شرکت خودروسازی آمریکایی است. شورلت مدل‌های معروف و گوناگونی را به بازار عرضه کرده که هرکدام آپشن‌های مختلف و طرفداران بیشمار خود را دارند. از میان این مدل‌ها می‌شود به شورلت کامارو، شورلت کامارو کروک، شورلت تاهو، شورلت کوروت و شورلت مالیبو اشاره کرد. طراحی بی‌نظیر، قدرت بالا و سرعت و سواری فوق‌العاده، جزو مهم‌ترین ویژگی‌های این خودرو هستند. هرآنچه که از یک خودروی لوکس انتظار دارید را می‌توانید در شورلت بیابید!

قوانین اجاره شورلت در کیش

بهتر است قبل از اینکه رویای یک سواری بی‌نظیر با شورلت را به واقعیت تبدیل کنید، کمی با قوانین رنت خودرو در کیش آشنا شوید. در این صورت، این سواری علاوه بر لذت و هیجان، برای شما ایمنی و راحتی را هم به همراه خواهد داشت. در ادامه قصد داریم شرایط رنت شورلت در کیش را برای شما توضیح دهیم

شرایط اجاره شورلت در کیش

علاوه بر ارائه مدارکی مثل کارت شناسایی، گواهینامه، چک و سفته به مبلغ ماشین، و ودیعه، باید در مورد برخی قوانین حین استفاده از ماشین هم اطلاعات داشته باشید.

  • مثل بقیه ماشین‌ها، در مورد اجاره شورلت هم، یک روز معادل بیست و چهار ساعت محاسبه می‌شود.
  • هزینه خسارت ناشی از تصادف در مدت زمان اجاره، بر عهده اجاره‌کننده است.
  • هرگونه جریمه و خلافی در مدت زمان اجاره ماشین، بر عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه بنزین مصرفی در مدت زمان اجاره بر عهده اجاره‌کننده است.
  • رانندگی در خارج از جاده‌های منطقه اصلی، تخلف به حساب می‌آید.
  • خرابی و مشکلات ناشی از فرسودگی به عهده شرکت اجاره‌دهنده است.
  • در صورت دریافت ودیعه، بعد از تحویل ماشین این ودیعه به اجاره‌کننده برگردانده می‌شود.

قیمت اجاره شورلت در کیش

قیمت اجاره شورلت بستگی دارد به مدل انتخابی شما و همچنین مدت زمانی که قصد اجاره دارید. انتخاب از بین مدل‌های جذاب و دلفریب این ماشین لوکس واقعا سخت است. هرکدام از مدل‌ها شامل آپشن‌های جذاب و متفاوتی می‌شوند. برای انتخاب مدل، باید سلیقه و نیاز خود را در نظر بگیرید. همچنین به تعداد همسفران و مدت زمان اقامت خود در کیش هم توجه کنید. کارشناسان شرکت اجاره خودرو می‌توانند مشاوران خوبی برای شما باشند و با اطلاعات مفید و کاملی که در اختیارتان قرار می‌دهند و همچنین با سنجیدن سلیقه و نیازهای شما، کمک شایانی در تصمیم‌گیری به شما کنند.