اجاره ماشین کیا ریو در کیش

برند: کیا

مدل: اجاره ماشین کیا ریو در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

خودرو کیا ریو (Kia Rio) از محصولات اقتصادی شرکت کیا، می تواند برای اجاره ماشین در کیش انتخاب شما باشد. این خودرو در سال 1999 میلادی در معرفی شد و بعد از آن در سال 2000 در نمونه‌های سدان، هاچیک و استیشن به بازار کشورهایی همچون اکوادور و روسیه راه یافت.

می توان گفت خودروی خاطره‌انگیزی که در ایران با نام کیا ریو مونتاژی شناخته شده است و درواقع طرفداران زیادی هم دارد، به‌واسطه فعالیت‌های شرکت سایپا نسل نمونه فیس‌لیفت ساخته شد.

در سال 2002 میلادی فیس‌لیفت نسل اول ریو (DC) و دو سال پس از عرضه نمونه اولیه خودرو کیا ریو به بازار کشورمان آمد. تغییرات اعمال شده در ظاهر و کابین کیا ریو فیس‌لیفت، چهره‌ای به‌مراتب بروزتر و جذاب‌تر از نمونه اولیه را برای این خودرو به‌همراه داشت.

می توان گفت که کیفیت بالا، قیمت مناسب، مصرف سوخت اقتصادی باعث شده که به مراتب این خودرو استقبال بسیار خوبی در میان مشتریان بازارهای کشورهای مختلف داشته باشد.

کیا ریو  نسل اول محصول کیا موتورز به شمار می آید که در سال 1384 توسط سایپا (به صورت مونتاژ) در 2 تیپ اتوماتیک و دنده ای عرضه شد.

می توان گفت در کیا ریو پیشرانه ی قوی در کنار استهلاک کم و همچنین قیمت مناسب ریو از جمله نکات قوت آن، و جنس و طراحی ضعیف کابین، امکانات کم، صدای زیاد موتور داخل کابین و ترمز های ضعیف از جمله نکات منفی ریو به شمار می آیند.

از رقبای کیا ریو می توان تندر 90 را نام برد که در سال 1386 به عنوان پر رنگ ترین رقیب ریو به بازار آمد. تولید ریو در سال 1391 متوقف شد و شرکت سایپا دلیل آن را به این صورت اعلام کرد که شرکت کره ای کیا، سازنده این خودرو به دلیل عدم جانمایی در زمان طراحی اجازه نصب کیسه هوا روی این خودرو را صادر نکرده است؛ با این وجود تیپ اتوماتیک ریو از ابتدا به کیسه ی هوا مجهز بود و این خودرو با حداقل 2 کیسه ی هوا در بازار های دیگر به فروش رسید.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :