اجاره کیا در کیش

267kia-mohave-icon

اجاره موهاوی در کیش

شروع قیمت از 4,300,000 تومان روزانه
47635

اجاره اپتیما در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
56500-3

اجاره سراتو در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
67100-2(1)

اجاره اسپورتیج نیو در کیش

شروع قیمت از 2,100,000 تومان روزانه
99900-10

اجاره سورنتو در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه
81kia-kadenza-icon

اجاره کدنزا در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

هرکس که تجربه سفر به کیش را داشته باشد می‌داند که اجاره خودرو در کیش می‌تواند این سفر را خیلی مهیج‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. آن هم با وجود انواع خودروهای لوکس و شیکی که شاید نتوانیم در نقطه دیگری از کشور نمونه‌هایشان را دیده یا پشت فرمانشان بنشینیم. اجاره خودرو یکی از آپشن‌هایی است که سفر به کیش را برای مسافران خاص و جذاب کرده. تجربه سواری با یک ماشین فوق‌العاده و لوکس در محیط آرام و زیبای جزیره کیش چیزی نیست که بشود راحت از آن گذشت. به علاوه اینکه چنین چیزی واقعا به تجربه کردنش می‌ارزد. انواع مختلفی از ماشین‌های مدل بالا برای اجاره در کیش وجود دارند، اما این بار می‌خواهیم درباره اجاره کیا در کیش حرف بزنیم. برندی که شامل مدل‌های متعدد و متنوعی می‌شود.

چرا اجاره کیا در کیش؟

کیا موتورز یک شرکت کره‌ای چند ملیتی است و در واقع زیرمجموعه‌ای از شرکت هیوندای موتور به حساب می‌آید و بزرگترین سهامدار آن است. کیا موتورز الان هشت کارخانه تولید خودرو در ایالات متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی دارد. کیا موتورز به عنوان یکی از خودروسازان مطرح، مدل‌های متعددی از خودرو را تا به حال به بازار عرضه کرده است، که از محبوب‌ترین آنها می‌شود به موهاوی، اپتیما، سراتو، اسپورتیج نیو، ریو، کدنزا و سورنتو اشاره کرد. زیبایی بدنه، موتور قوی، کابین جادار، طراحی شیک، سرعت و شتاب بالا و تجهیزات ایمنی و رفاهی از جمله ویژگی‌های خودروهای کیا هستند. بدون شک رانندگی با این ماشین قدرتمند و شیک، لذت گشت و گذار در مناطق مختلف تفریحی، بومی و تجاری کیش را برای شما و دیگر سرنشینان خودرو چند برابر می‌کند.

قوانین اجاره کیا در کیش

برای اجاره انواع خودروهای موجود در کیش، قوانین و شرایطی وجود دارد که آگاهی از آنها می‌تواند شما را در این کار کمک کند و پیش بیندازد. در ادامه به شرایط رنت کیا در کیش اشاره خواهیم کرد.

شرایط اجاره کیا در کیش

شما طی یک قرارداد با شرکت اجاره دهنده، ماشین را برای مدت زمان خاصی اجاره می‌کنید. طبیعتا برای بستن این قرارداد نیاز به مدارکی مثل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک و سفته به اندازه قیمت ماشین و همچنین ودیعه نقدی دارید. اما قوانینی که در طول مدت اجاره باید مد نظر باشید شامل موارد زیر می‌شوند: اجاره ماشین برای هر روز معادل بیست و چهار ساعت محسوب می‌شود. تامین هزینه سوخت ماشین و همنیطور جریمه و خلافی در مدت زمان اجاره، بر عهده اجاره کننده است. در صورت بروز تصادف و خسارت به ماشین، اجاره کننده باید پاسخگو باشد. شرکت اجاره دهنده موظف است ماشین را صحیح و سالم به اجاره کننده ارائه دهد. رانندگی خارج از جاده‌های منطقه مجاز نیست.

قیمت اجاره کیا در کیش

همانطور که گفتیم کیا شامل مدل‌های متعدد با امکانات گوناگونی می‌شود. بنابراین مدلی که شما انتخاب می‌کنید در تعیین قیمت نقش ویژه‌ای دارد. علاوه بر مدل ماشین، مدت زمان اجاره هم بر هزینه‌ای که می‌کنید اثر دارد. برخی از مدل‌های کیا مثل موهاوی به خاطر ظرفیت بالا برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب هستند. سعی کنید علاوه بر بودجه، تعداد همسفران و همچنین نیاز و سلایق خود را برای انتخاب ماشین و اجاره آن در نظر بگیرید.