اجاره لیموزین در کیش

برند: فورد

مدل: اجاره لیموزین در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

در سفر به کیش کارهایی است که می توانید با انجام دادن آنها سفری رویایی و خاطره انگیز داشته باشید .   برای مثال اجاره ماشین در کیش یکی از لذت بخش ترین تفریحات و هیجان انگیزترین هاست که می تواند به سفرتان رنگی متفاوت ببخشد و سال ها در ذهنتان بماند .

انواع و اقسام خودروهای لوکس و گران قیمت در این جزیره در حال تردد هستند که می توانید هر کدام از آنها را که مایل بودید با ارائه یک سری مدارک اجاره کنید و از ماشین سواری در کیش نهایت لذت را ببرید .

اجاره لیموزین در کیش | گشت و گذاری تشریفاتی و مجلل در جزیره مرجانی ایران

اگر شما هم به تشریفات و لوکس گشتن علاقه مندید باید بگوییم که اجاره لیموزین در کیش برای انواع تشریفات رسمی و غیر رسمی ، گشت در جزیره ، ترانسفر فرودگاهی ، مراسم سورپرایز ، برنامه ویژه ماه عسل و … انجام می شود که می تواند سفر به کیش را به شدت رویایی و لذت بخش سازد .

شاید امکان اجاره لیموزین در کیش بدون راننده وجود نداشته باشد اما اجاره چند ساعت آن برای گشت در جزیره به علاقه مندان تشریفات و لاکچری گشتن پیشنهاد می شود .

این خودروی تشریفاتی مجلل را انواع شرکت های اتومبیل سازی لیموزین تولید می کنند . برای مثال اولین خودروی تشریفاتی لیموزین در سال 1902 در کشور فرانسه تولید شده است .

خودرو لیموزین کیش از برند کرایسلر بوده و رنگ سفید دارد. در این خودرو تشریفاتی همزمان 7 نفر می توانند به راحتی بنشینند و از لطافت و زیبایی داخل آن لذت ببرند .

مبلمان موجود در این خودرو تماما چرم است که می تواند لذت دور دور در جزیره مرجانی ایران را چندین برابر افزایش دهد .

درون خودرو بار نوشیدنی به صورت خطی تعبیه شده و پذیرایی نوشیدنی و تنقلات با چیدمان فوق العاده زیبا انجام می شود.

همانگونه که می دانید اکثر هتل های لوکس کیش از میهانانشان به صورت لاکچری پذیرایی کرده و با این خودرو مجلل به استقبالشان می روند .

بنابراین اگر تمایل دارید تشریفات استقبال با لیموزین شامل حال شما هم شود باید حداقل یک روز قبل از شروع تور کیش خود تمام هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهید .

و اما گشت زنی و دور دور در کیش با لیموزین هم حال و هوای خاص خودش را دارد و می تواند سال ها در ذهنتان به یادگار بماند .

برای مثال شما می توانید بازدید از جاهای دیدنی کیش را به صورت اختصاصی همراه با لیموزین تشریفات انجام دهید و هیجان سفرتان را چندین برابر کنید.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :