اجاره فورد در کیش

961ford-edge-icon

اجاره فورد اج در کیش

شروع قیمت از 2,000,000 تومان روزانه
727ford

اجاره فورد تاروس در کیش

شروع قیمت از 2,500,000 تومان روزانه
262000-1

اجاره فورد موستانگ در کیش

شروع قیمت از 4,000,000 تومان روزانه
33

اجاره لیموزین در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

اگر بگوییم اجاره یک خودروی لوکس در کیش یکی از جاذبه‌های گردشگری این منطقه است، بیراه نگفته‌ایم. کیش در کنار تمام جذابیت‌ها و مناطق زیبای گردشی و تفریحی که دارد، فرصت فوق‌العاده اجاره خودروهای لوکس را پیش روی مسافران قرار داده. خودروهایی که شاید هیچ جای دیگری در کشور نتوانند لذت رانندگی و سواری با آن را تجربه کنند. بی‌تردید، گشتن در این جزیره مرجانی زیبا با خودروی شخصی لذت دیگری دارد. از طرفی اجاره ماشین در کیش می‌تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه‌تر از تردد با تاکسی باشد. پس اگر دوست دارید لذت سفر را برای خود و همسفرانتان چند برابر کنید از این فرصت استفاده نمایید. اجاره فورد در کیش طرفداران زیادی دارد. رانندگی با این ماشین لوکس و زیبا آرزوی هر کسی است. در ادامه این نوشته بیشتر درباره اجاره این خودرو حرف می‌زنیم.

چرا اجاره فورد؟

قبل از هر چیز بهتر است ببینیم چرا اجاره این ماشین می‌تواند گزینه خوبی برای ما در مدت زمان اقامت در جزیره کیش باشد. این ماشین آمریکایی تولید یک شرکت خودروسازی آمریکایی چند ملیتی در ایالت میشیگان آمریکا است. این خودرو مدل‌های مختلفی دارد با آپشن‌های جذاب و گوناگون. اما زیبایی، قدرت، سرعت و کیفیت سواری این ماشین آمریکایی هر راننده‌ای را به وجد می‌آورد و نشستن پشت فرمان این ماشین تجربه‌ای ناب و منحصربه‌فرد برای شخص می‌سازد. بی‌جهت نیست که رنت فورد یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها در جزیره کیش است.

قوانین اجاره فورد در کیش

قبل از اینکه برای اجاره خودرو در کیش عجله کنید بهتر است آشنایی مختصری با قوانین این کار داشته باشید. در ادامه قصد داریم شرایط و قوانین اجاره فورد در کیش را برای شما برشماریم.

شرایط اجاره فورد در کیش مثل اجاره هر خودروی دیگری، شما برای رنت فورد در کیش هم احتیاج به مدارک لازم دارید:
  • کارت شناسایی
  • گواهینامه رانندگی
  • چک و سفته به میزان مبلغ خودرو
  • ودیعه نقدی
همچنین قوانین دیگری در مورد استفاده از خودرو وضع شده‌اند که شامل موارد زیر می‌شوند:
  • برای اجاره این خودرو، هر روز معادل بیست و چهار ساعت محاسبه می‌شود.
  • مسئولیت هرگونه تصادف و آسیب و صدمه احتمالی به ماشین در مدت زمان اجاره، بر عهده اجاره‌ کننده است.
  • مسئولیت هرگونه مشکلی که بر اثر فرسودگی و خرابی و عدم رسیدگی برای ماشین پیش بیاید، بر عهده شرکت اجاره ‌دهنده است.
  • تامین هزینه سوخت خودرو بر عهده اجاره ‌کننده است. سه پمپ بنزین در جزیره کیش وجود دارد که در مدت اجاره می‌شود از آنها بهره برد.
  • رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه تخلف به حساب می‌آید و شرکت اجاره دهنده می‌تواند شکایت کند.

قیمت اجاره فورد در کیش

هر کدام از مدل‌های خودروی فورد، قیمت اجاره متفاوتی دارند. در واقع قیمت اجاره فورد بستگی به مدل انتخابی شما و همچنین مدت زمانی دارد که قصد اجاره این ماشین را دارید. با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه خود، تعداد همسفران و همچنین مدتی که قصد اقامت دارید می‌توانید مدل مناسب خود را انتخاب کنید. اگر در زمینه انتخاب با مشکل و تردید روبرو بودید، مشورت با کارشناسان اجاره خودرو و دریافت اطلاعات کامل درباره مدل‌های مختلف ماشین، می‌تواند به شما کمک کند بهترین تصمیم را بگیرید.