کافی شاپ ریپابلیک کیش
addressکیش، بازار مرجان
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :07644466333
  • locationموقعیت :کیش، بازار مرجان
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityرزرو تلفنی
  • facilityپارکینگ
  • facilityاینترنت رایگان

معرفی کافی شاپ ریپابلیک کیش

کافی شاپ ریپابلیک کیش

کافی شاپ ریپابلیک یکی از کافه های کیش است که بخشی از یک مجموعه غذایی به نام فودلند است که در بازار مرجان قرار دارد. البته همانطور که میدانید برند republic یکی از برندهای غذایی معروف در جهان است که به سرو انواع غذاهای فست فودی شهرت دارد.

در ادامه بیشتر در مورد فودلند و رستورانهای فعال در این مجموعه به خصوص کافه رستوران ریپابلیک صحبت میکنیم.

مجموعه فودلند که در سال 1389 در جزیره زیبای کیش افتتاح شده است دارای 3 سالن مجزاست. سالن اول این مجموعه به غرفه‌هایی اختصاص دارد که فقط انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را سرو می‌کنند.

 

سالن دوم مخصوص برندهایی مانند republic، fudo، lime، chill out و cafe است که علاوه بر سرو غذاهای فرنگی، برخی از آنها منوی کافی شاپ نیز دارند و سالن سوم مخصوص کافی شاپ‌هایی مانند لیالی است.

با این وجود می‌توان گفت که فودلند یکی از فود کورت‌های مدرن و بسیار متفاوت جزیره است که در آن با ارائه بیش از 100 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف جهان، سلیقه تمام مراجعین پاسخ داده می‌شود.

خلاقیت و ارائه سبکی نوین در کسب و کار رستوران‌داری اهدافی است که مدیران این مجموعه به دنبال تحقق آن هستند.

کافه ریپابلیک

همانطور که گفتیم کافی شاپ ریپابلیک هم یکی از غرفه‌های این مجموعه است که علاوه بر منوی رستورانی دارای منوی کافه نیز می‌باشد. بنابراین اگر برای خرید بازار مرجان را انتخاب کرده‌اید می‌توانید برای استفاده از خدمات باکیفیت این کافه رستوران، به فودلند سری بزنید و از سفارش خود لذت ببرید.

فراموش نکنید که تمام مواد اولیه مورد استفاده در این مجموعه از کشورهای خارجی وارد ایران می‌شوند و نظارت ویژه‌ای بر روی کیفیت غذاهایی که به دست مشتری می‌رسد وجود دارد. بنابراین نگران نباشید و با خیال راحت از دسرها و غذاهای کافی شاپ ریپابلیک استفاده کنید.

در ضمن در مجموعه فودلند خدمات و امکانات خاصی مانند اینترنت رایگان نیز ارائه می‌شود و شما می‌توانید همزمان با صرف سفارش خود به دنیای مجازی نیز متصل باشید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران