کافی شاپ درسای کیش
addressبلوار ولایت، جنب پمپ بنزین، کافی شاپ درسا
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :07644481052
  • locationموقعیت :بلوار ولایت، جنب پمپ بنزین، کافی شاپ درسا
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityپارکینگ
  • facilityاینترنت رایگان
  • facilityرزرو تلفنی

معرفی کافی شاپ درسای کیش

کافی شاپ درسای کیش

در سفر کیش بعد از گشت‌وگذار در شهر و مکان‌های دیدنی رفتن به کافی‌ شاپ و صرف نوشیدنی آن هم در هوای جزیره کیش لطف خاصی دارد. بهترین کافه های کیش بسیار مدرن هستند و خدمات خوبی به مهمانان ارائه می‌دهند. اگر اطراف بلوار ولایت بودید به کافی شاپ درسای کیش سر بزنید.

این کافی‌ شاپ با فضایی دل‌نشین و خوشایند پذیرای گردشگران جزیره کیش است. در این کافی‌ شاپ انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد با کیک‌ها و شیرینی‌های مختلف سرو می‌شود. منوی کافی‌ شاپ درسای کیش غذاهای مخصوص کافه را هم به مشتریان ارائه می‌کند.

اگر اهل کافه باشید بهتر می‌دانید که اعتبار یک کافه به کیفیت قهوه آن است. درست کردن یک اسپرسوی خوب نیاز به مهارت دارد. اسپرسو پایه اولیه نوشیدنی‌های متنوعی است که با قهوه درست می‌شوند. نوشیدنی‌هایی مثل آمریکانو، کاپوچینو، لاته و ماکیاتو با اسپرسو تهیه می‌شوند و اگر کافه‌ای بلد نباشد اسپرسوی خوب در اختیار مشتری بگذارد قطعا نوشیدنی‌های دیگر حاوی قهوه‌اش هم چنگی به دل نمی‌زند.

طعم اسپرسوی خوب تا یک ساعت بعد از نوشیدن در کام باقی می‌ماند. حتما دیده‌اید که کنار فنجان اسپرسو یک شات کوچک آب آشامیدنی هم وجود دارد. بعضی‌ها آب را قبل اسپرسو می‌نوشند تا طعم قهوه را به خوبی حس کنند. بعضی هم عقیده دارند آب را باید بعد از نوشیدن اسپرسو خورد تا تلخی قهوه را در دهان تعدیل کند.

اما فقط کیفیت نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های یک کافه در اقبال آن تاثیر ندارد. فضای داخلی کافه و دکوراسیون آن برای کسی که می‌خواهد دوست عزیزی را ملاقات کند، کتاب بخواند یا یادداشت شخصی بنویسد یا برای تولد دوستش در کافی شاپ حضور پیدا کند بسیار مهم است.

طراحی فضا باید طوری باشد که مشتریان در کافه احساس راحتی کنند و انرژی از دست رفته در طول روز را دوباره بازیابند.

حالا که به کیش سفر کرده‌اید در میان گشت‌وگذارهایتان به کافی شاپ درسای کیش بروید و فنجانی قهوه بنوشید و از حضور گرم عزیزانتان لذت ببرید. کافی ‌شاپ درسا در بلوار ولایت کنار پمپ بنزین قرار دارد.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران