معرفی کافی شاپ دربند کیش

کافی شاپ دربند کیش

درست است که کافه‌ها از جمله مقاصد گردشگری شهرهای مختلف محسوب نمی‌شوند؛ اما کسب اطلاعات کافی در مورد کافه‌های مهم هر شهری می‌تواند در طول سفر به شما کمک کند. زیرا کافه محل بسیار خوبی برای وقت گذراندن، استراحت پس از خرید و حتی قرارهای کاری است. بنابراین اگر می‌خواهید به جزیره زیبای کیش سفر کنید بهتر است که کافه‌های این جزیره را به خوبی بشناسید. به همین منظور در ادامه این مطلب می‌خواهیم در مورد کافی شاپ دربند جزیره کیش با شما صحبت کرده و این مکان جذاب را معرفی کنیم.

کافی شاپ دربند کیش درست در طبقه فوقانی ایرانویچ که در بلوار رازی قرار دارد؛ واقع شده است. در این کافه دنج و شیک شما می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها، میان وعده‌ها، وعده‌های غذایی کامل و حتی دسرهای خوشمزه‌ای را سفارش داده و از محیط آرام آنجا لذت ببرید. این کافه حدود 70 نفر ظرفیت دارد و در دو فضای کامل مجزای داخلی و خارجی از شما مسافران عزیز پذیرایی می‌کند.

بنابراین در این کافی شاپ علاوه بر محیط داخلی می‌توانید از فضایی تراس نیز استفاده کنید. البته فضای تراس کاملا باز نیست بلکه برای جلوگیری از تماس مستقیم نور خورشید با بدن مشتریان، سقفی پارچه‌ای برای آن تعبیه شده است. بنابراین انتخاب تراس برای صرف غذا به این معنی نیست که باید زیر آفتاب سوزان جزیره بنشینید.

همانطور که گفتیم این کافه در طبقه دوم ایرانویچ و درست رو به روی بازار پردیس واقع شده؛ اما جهت رفاه حال مشتریان مجهز به آسانسور است. بنابراین نگران پله‌ها نباشید.

اگر از شلوغی‌های بازار خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد لحظاتی را در فضای دنجی سر کنید حتما به این کافه مدرن و دلنشین سری بزنید و از منوی متنوع آن استفاده کنید. حتی برای صرف صبحانه نیز می‌توانید به این کافه شاپ مراجعه کرده و از منوی صبحانه آن در فضای تراس لذت ببرید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
  • امکانات کافی شاپ
  • رزرو تلفنی

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

avatar
  اشتراک گذاری  
اطلاع از