کافی شاپ دربند کیش
addressبلوار رازی، طبقه فوقانی ایرانویچ
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :07644426950
  • locationموقعیت :بلوار رازی، طبقه فوقانی ایرانویچ
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityپارکینگ
  • facilityرزرو تلفنی

معرفی کافی شاپ دربند کیش

کافی شاپ دربند کیش

درست است که کافه‌ها از جمله مقاصد گردشگری شهرهای مختلف محسوب نمی‌شوند؛ اما کسب اطلاعات کافی در مورد کافه‌های مهم هر شهری می‌تواند در طول سفر به شما کمک کند.به همین منظور در ادامه این مطلب می‌خواهیم در موردکافی شاپ دربند کیش یکی از بهترین کافی شاپ  های کیش با شما صحبت کرده و این مکان جذاب را معرفی کنیم.

زیرا کافه محل بسیار خوبی برای وقت گذراندن، استراحت پس از خرید و حتی قرارهای کاری است. بنابراین اگر می‌خواهید به جزیره زیبای کیش سفر کنید بهتر است که کافه‌های این جزیره را به خوبی بشناسید.

 

فضای کافی شاپ

کافی شاپ دربند کیش درست در طبقه فوقانی ایرانویچ که در بلوار رازی قرار دارد؛ واقع شده است. در این کافه دنج و شیک شما می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها، میان وعده‌ها، وعده‌های غذایی کامل و حتی دسرهای خوشمزه‌ای را سفارش داده و از محیط آرام آنجا لذت ببرید.

این کافه حدود 70 نفر ظرفیت دارد و در دو فضای کامل مجزای داخلی و خارجی از شما مسافران عزیز پذیرایی می‌کند.

بنابراین در این کافی شاپ دربند علاوه بر محیط داخلی می‌توانید از فضایی تراس نیز استفاده کنید. البته فضای تراس کاملا باز نیست بلکه برای جلوگیری از تماس مستقیم نور خورشید با بدن مشتریان، سقفی پارچه‌ای برای آن تعبیه شده است. بنابراین انتخاب تراس برای صرف غذا به این معنی نیست که باید زیر آفتاب سوزان جزیره بنشینید.

همانطور که گفتیم این کافه در طبقه دوم ایرانویچ و درست رو به روی بازار پردیس واقع شده؛ اما جهت رفاه حال مشتریان مجهز به آسانسور است. بنابراین نگران پله‌ها نباشید.

اگر از شلوغی‌های بازار خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد لحظاتی را در فضای دنجی سر کنید حتما به این کافه مدرن و دلنشین سری بزنید و از منوی متنوع آن استفاده کنید. حتی برای صرف صبحانه نیز می‌توانید به این کافه شاپ مراجعه کرده و از منوی صبحانه آن در فضای تراس لذت ببرید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران