کافی شاپ بیستون کیش
addressبازار ونوس، طبقه همکف، غرفه شماره 58
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :0764441682
  • locationموقعیت :بازار ونوس، طبقه همکف، غرفه شماره 58
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityرزرو تلفنی
  • facilityپارکینگ

معرفی کافی شاپ بیستون کیش

کافی شاپ بیستون کیش

کافی شاپ بیستون کیش در بازار ونوس این جزیره واقع شده است. وجود کافی شاپ درون بازارها و مراکز تجاری یکی تصمیم عالی بود. حتما شما هم زمانی که مشغول گشت و گذار در مراکز تجاری می‌شوید، احساس گرسنگی یا تشنگی کرده‌اید.

برای رفع این احساس به سمت مغازه‌های سوپرمارکت می‌روید تا بتوانید در کمترین زمان یک خرید سبک داشته باشید تا بر حس خود غلبه کنید. این کافه هم یکی از بهترین کافه های کیش محسوب می‌شود و با ارائه منوی مناسبی از نوشیدنی‌ها از شما پذیرایی می‌کند.

اما گاهی اوقات احساس خستگی هم بر باقی موضوع اضافه می‌‌شود. به همین دلیل به فضایی نیاز پیدا می‌کنید تا لحظاتی را در آرامش بگذرانید. پس تنها خرید از سوپرمارکت‌ها چاره کار شما نیست.

در کافه‌هایی که در مراکز تجاری برای شما ساخته می‌شوند می‌توان لحظاتی را استراحت کرد و از نوشیدنی‌های باب طبع خود سفارش داد تا این رفع خستگی تکمیل شود.

 

کافی شاپ بیستون کجاست؟

کافی شاپ بیستون کیش یکی از فضاهایی است که اگر در بازار ونوس چنین احساس‌هایی به سمت شما آمد بتوانید برای برگرداندن انرژی به خود از این فضا استفاده کنید.

بسیاری از افراد هستند که با نوشیدنی یک فنجان قهوه خستگی از آن‌ها دور می‌شود و برای سپری کردن ادامه روز آماده می‌شوند. البته افراد دیگری هم هستند که نوشیدنی‌های سرد را به نوع گرم آن ترجیح می‌دهند. در هر صورت در این کافه دست شما برای انتخاب باز است.

برای رسیدن به این کافه همان‌طور که گفتیم باید به بازار ونوس که در قسمت شمال شرقی جزیره قرار دارد بروید. این بازار دوطبقه در خیابان سنایی قرار دارد. در طبقه همکف این مکان با پیدا کردن غرفه 58 به این کافه خواهید رسید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران