مرکز خرید بازار دیپلمات کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644461103

موقعیت : بلوار ساحل، روبه‌روی هتل هلیا، بازار دیپلمات

امکانات

توضیحات:

بازار دیپلمات کیش

مراکز خرید یکی از جاذبه‌های اصلی سفر کیش به شمار می‌آیند. گردشگران در کنار بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی و تفریحات آبی و ورزشی سری هم به مراکز خرید مختلف جزیره می‌زنند. بازار دیپلمات کیش یکی از مراکز اصلی و البته جدید خرید در کیش است که به دلیل نزدیکی به هتل‌ها و مراکز تجاری و برخورداری از چشم‌انداز به دریا و فضای سبز مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

برای آشنایی با مراکز خرید کیش می توانید مطلب  راهنمای خرید در کیش را بخوانید.

بازار دیپلمات با طراحی و معماری مدرن در مساحتی حدود چهار هزار متر مربع در قسمت شرق جزیره احداث شده است. در بخش ورودی این بازار حوض و آب‌نما چشم‌انداز زیبایی ایجاد کرده است. در نمای بیرونی آن ترکیبی از سنگ، آلومینیوم و شیشه به کار رفته است. کف ساختمان با سرامیک پوشیده شده و دیوارها ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ است.

بازار دیپلمات در پنج طبقه بنا شده و در مجموع 119 واحد تجاری و اداری دارد. متراژ واحدها متفاوت است و از بیست متر تا ششصد متر مربع را دربرمی‌گیرد. واحدهای تجاری در طبقه همکف و طبقه اول و واحدهای اداری در طبقه دوم و سوم قرار دارند.

از دیپلمات چی بخریم؟

تقریبا هر چه بخواهید در بازار دیپلمات کیش پیدا می‌کنید. پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، کالای خواب، صرافی، خدمات اجاره، دفتر بیمه، زیورآلات، لوازم خانگی، مواد غذایی و… کالاهای عرضه‌شده در بازار دیپلمات کیش است. بخشی از اجناس این بازار از برندهای معتبر دنیا ارائه می‌شوند.

در طبقه آخر این بازار رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش هستند. پس از خرید و بازارگردی مهمانان جزیره کیش برای رفع خستگی و صرف غذا و نوشیدنی به این رستوران‌ها می‌روند و ساعتی را در کنار اعضای خانواده و با چشم‌اندازی به دریا و فضای سبز می‌گذرانند.

مرکز خرید دیپلمات در مجاورت برج‌های مسکونی دیپلمات قرار گرفته است و برای ساکنان این برج دسترسی آسان به این مرکز خرید مزیت به شمار می‌آید.

بازار دیپلمات در شرق جزیره، بلوار ساحل، روبه‌روی هتل هلیا قرار دارد. این بازار از 9:30 صبح تا یازده شب پذیرای گردشگران و کیشوندان است. با توجه به عرضه مناسب اجناس در بازار دیپلمات خرید خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای از آن خواهید داشت.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :