مرکز خرید شارستان

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 85699776445

موقعیت : شهرک مروارید بین بلوار هریرود و بلوار مروارید

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید شارستان

مرکز خرید شارستان یکی از بهترین مراکز خرید کیش است که در قلب این شهر واقع شده. در این قسمت از راهنمای خرید از کیش این مرکز تجاری لوکس کیش را به شما معرفی می‌کنم، لطفا تا پایان مقاله با من همراه باشید.   

شارستان را به یکی از نوسازترین مراکز تجاری کیش می‌شناسند اما  ظاهر این مجتمع تجاری در خود المان‌هایی از معماری سنتی را جای داده است. علیرغم ظاهر شارستان، در آن کالاها مد روزی به فروش می‌رسد: مانند لوازم خانه لوکس و کالاهای الکترونیکی، مانند موبایل و کالاهای صوتی و تصویری.

در مرکز خرید شارستان شما با معماری خاصی رو به رو هستید سطح نمای این مرکز با آجرهای قرمز پوشانده شده است و شارستان به صورتی کشیده و در بر خیابان مروارید خود را جای داده.

مانند بسیاری از مراکز خرید کیش این پاساژ هم  در زمینی به شکل مثلث ساخته شده است. این نوع خاص از معماری را در بسیاری از مراکز خرید کیش می‌شود ‌پیدا کرد. این نوع طراحی مراکز خرید سبب می‌شود، مجتمع تجاری به دو یا سه خیابان راه داشته باشد و ورود و خروج مشتریان از دو خیابان موازی صورت بگیرد و در عین حال یک یا دو ضلع پاساژ در بر خیابان قرار می‌گیرد. 

مرکز خرید شارستان را همه به بازار الکترونیک می‌شناسند از این رو برای خرید خانم‌ها چندان مناسب نیست چون اصلا لباس فروشی ندارد. البته لوازم الکترونیک هم موضوعی است که خانم‌ها به شدت در خرید آن متبحراند و بدون آنها نمی‌شود از شارستان دست پر برگشت. 

یکی از بهترین خوبی‌های این مجتمع تجاری، نزدیکی آن به پارک شهر کیش است. برای کسانی که با بچه خود به کیش آمده‌اند هر جایی از کیش جذاب باشد شارستان این چنین نیست. اگر فرزند شما خرد سال است در هنگام خرید یکی از اعضای خانواده از شارستان، او را به پارک شهر کیش ببرید که راحت بازی کند. اما اگر فرزند شما نوجوان بود، حتما به گیم نت شارستان سری بزنید  ساعتی خوب و خوش را برای او بسازید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :