مرکز خرید شقایق کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644481052

موقعیت : کیش، شهرک میرمهنا

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید شقایق کیش

کیش سرزمین مراکز خرید مدرن است. اما گشت و گذار در بین این همه پاساژهای لوکس ما را دلتنگ بازارچه‌های سنتی می‌کند. البته مرکز خرید شقایق کیش دقیقا شبیه یک بازارچه است. اگر به معماری سنتی و قدیمی آن نگاه کنید متوجه خواهید شد که نام بازارچه برای آن برازنده است. ما این مقاله را به منظور راهنمای خرید در کیش قرار داده‌ایم.

بازارچه شقایق کیش در سال 1381 ساخته شد. این ساختمان دو طبقه به مساحت 1680 متر مربع است. بسیاری از اهالی جزیره کیش برای خرید روزانه به این مکان مراجعه می‌کنند. چرا که قیمت‌های ارزان و همچنین تنوع اجناس در آن به چشم می‌خورد.

این مرکز خرید در شهرک میرمهنا قرار دارد. این شهرک در قسمت شمال غربی جزیره واقع شده و برای دسترسی به آن باید به بلوار جاسک یا بلوار میرمهنا بروید.

فروشگاه‌ها و غرفه‌هایی که در این بازارچه می‌بینید متنوع هستند. به طور کلی در این فضای 2 طبقه حدود 30 غرفه فعال وجود دارند. در مرکز خرید شقایق کیش غرفه‌های شیرینی فروشی، سوپر مارکت، آرایشگاه و … وجود دارد. شاید دلتان بخواهد طعم شیرینی‌های جزیره کیش را بچشید و یا حتی از آن به عنوان سوغاتی کیش برای عزیزانتان ببرید.

نان و شیرینی سرای آریا در طبقه اول انواع شیرینی‌های خوش عطر و طعم را برای مشتریان آماده می‌کند. با ورود به محوطه بازارچه شقایق بوی عطر وانیل و شیرینی را حس خواهید کرد.

در طبقه دوم این بازارچه رستوران ترنگ طلایی انواع غذاهای شمالی و ایرانی را برای شما طبخ می‌کند. در صورتی که از غذاهای هتل خسته شده‌اید و یا آمادگی طبخ غذا را ندارید سری به این رستوران بزنید. مطمئنا دست خالی باز نمی‌گردید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :