مرکز خرید دامون

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644459776

موقعیت : کیش میدان وصال

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید دامون در کیش

مرکز خرید دامون یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید کیش است که شما می‌توانید با مراجعه به آن هر چیز شیکی را که دوست داشته باشید بخرید. در راهنمای خرید از کیش حتما باید شرح کاملی از خرید در مجتمع تجاری دامون را بخوانید. پس با ما همراه باشید

مرکز خرید دامون در ابتدای شهرک دامون واقع شده است. این شهرک را از هر جای کیش می‌توانید ببیند زیرا دو برج عظیم پرشین در ابتدای آن قرار دارد .

اما برای دسترسی سریع به مرکز خرید دامون باید وارد بخش شمالی کیش شوید و بعد از پشت سر گذاشتن بندرگاه دو چهارراه، پایین بیایید مرکز خرید دامون ضلع جنوب غربی میدان وصال را به خود اختصاص داده است.

اگر با ماشین به این مرکز خرید رفتید، هیچ نگران جای پارک نباشید دور تا دور دامون پر است از پارکینگ رو باز است و حتما یک جای مناسب را گیر می‌آورید.

دامون معماری بسیار زیبایی دارد. مانند بسیاری از مراکز خرید کیش به رنگ سفید ساخته شده است. اما ظاهر ساده و دو طبقه  آن با یک ایوان بسیار بزرگ، کاملا از یکنواختی در آمده است.

چترهای آفتابگیر بزرگ سرتاسر این ایوان را پوشانده. برای شما هم نباید سخت باشد که بدانید این ایون مجلل، همان فودکورت دامون است که در این مقاله اندکی درباره آن صحبت می‌کنیم. 

برندهای ماووی، بوسینی در پوشاک؛ اپل در موبایل و هابی‌ماکس در لوازم خانگی در مجتمع تجاری دامون حضور دارند. این واقعیتی است که دامون  بهشت برندبازها در کیش است. اگر دوست دارید جنس اصل با کیفیتی فوق عالی را در تور کیش بخرید وقت آن است که راهی مرکز تجاری دامون شوید.

دامون را همیشه باید آخرین مقصد خرید روز قرار دهید. چون یکی از بهترین فودکورت‌های کل جزیره را دارد. به پاساژها دیگر جزیره بروید و برای نهار یا شام به دامون بروید. خرید خود را انجام ندهید، حتما باید کیفیت اجناس در دامون را با دیگر جاها مقایسه کنید. 

دامون شاید ارزان‌ترین بازار کیش نباشد؛ اما به جرئت می‌توان گفت که بهترین کیفیت اجناس در آن به دست می‌آید. 

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :