مرکز خرید بازار هرمز کیش
addressکیش، میدان المپیک، بلوار میرمهنا، بازار هرمز
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران

مشخصات مرکز خرید

  • phone تلفن هماهنگی :07644451728
  • locationموقعیت :کیش، میدان المپیک، بلوار میرمهنا، بازار هرمز

امکانات مرکز خرید

  • facilityپارکینگ
  • facilityکافی شاپ

معرفی مرکز خرید بازار هرمز کیش

بازار هرمز کیش

در میان مراکز خرید جزیره کیش بازارهای قدیمی جایگاه خاص خود را دارند. یکی از بازارهای سنتی و دارای قدمت جزیره، بازار هرمز است که محبوبیت زیادی در میان کیشوندان دارد. تنوع کالاها و قیمت مناسب آنها بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی بازار هرمز کیش فرا می‌خواند. برای آشنایی با مراکز خرید کیش راهنمای خرید در کیش را بخوانید.

بازار هرمز از بزرگ‌ترین بازارهای جزیره است که در فضایی به وسعت چهل هزار متر مربع احداث شده است. این بازار در سال 1380 و با هدف اشتغال‌زایی برای جوانان و رفاه حال مردم منطقه گشایش یافت. در این بازار 283 واحد تجاری در دو طبقه کالاهای ساختمانی، تاسیساتی و دکوراسیون منزل را ارائه می‌کنند. بازار هرمز در واقع بازار خدماتی است که بیشتر مورد نیاز ساکنان جزیره کیش است و کمتر مورد توجه گردشگران تورهای مسافرتی کیش قرار گرفته است.

گرچه نما و ظاهر بازار هرمز قدیمی است و قابل مقایسه با مراکز خرید مدرنی که در سال‌های اخیر در جزیره کیش اضافه شده‌اند نیست اما این بازار به دلیل عرضه کالاهای مورد نیاز خریداران، آن هم با قیمت مناسب بازدیدکنندگان زیادی دارد.

بازار هرمز در مرکز جزیره کیش قرار گرفته و به فرودگاه و جاذبه‌های تاریخی کیش دسترسی خوبی دارد. از این بازار تا شهر زیرزمینی کاریز و هتل گلدیس فاصله چندانی نیست. پس از بازارگردی می‌توانید به دیدن شهر زیرزمینی کاریز بروید و از این جاذبه طبیعی تاریخی که قدمتی حدود 2500 سال دارد دیدن کنید. ویژگی‌هایی همچون مرجانی بودن، وجود آب شیرین و هوای خنک باعث شده شهر زیرزمینی کاریز یکی از پراهمیت‌ترین شهرهای زیرزمینی ایران باشد.

در بازار هرمز یک رستوران و یک کافه هم به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. افرادی که از گشت‌وگذار و خرید در بازار خسته شده‌اند لحظاتی را در رستوران یا کافه می‌گذرانند و استراحت می‌کنند. ساعت کار این بازار همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا 11 شب است.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران