بازار عربها (بازار میرمهنا)
addressکیش، شهرک صفین
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران

مشخصات مرکز خرید

  • phone تلفن هماهنگی :0764432120
  • locationموقعیت :کیش، شهرک صفین

امکانات مرکز خرید

  • facilityپارکینگ
  • facilityکافی شاپ

معرفی بازار عربها (بازار میرمهنا)

بازار عربها یکی از قدیمی‌ترین بازارهای ساخته شده در جزیره کیش است. این مکان در سال 1350 به بهره‌برداری رسید. برای نامگذاری این مرکز خرید دلیل واضحی وجود دارد. چرا که اکثر فروشندگان این بازار، عرب هستند.

ما در سایت کیش بوک اطلاعاتی را به عنوان راهنمای خرید در کیش برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید یک برنامه‌ریزی دقیق در سفر خود بچینید و از لحظه لحظه آن استفاده مفید داشته باشید.

در حال حاضر حدود 70 غرفه فعال در این بازار وجود دارد که انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه‌گانه، لوازم خانه، مواد غذایی، اسباب بازی، لوازم بهداشتی و آرایشی و … در آن به فروش می‌‌رسد.

شاید فکر کنید که این بازار بسیار کوچک است، اما در همین فضای کوچک همه روزه گردشگران تور کیش برای خرید وسایل مورد نیاز خود یا خرید سوغاتی مراجعه می‌کنند.

مساحت این بازار حدود 2300 متر مربع است. بازار عربها در یکی از قدیمی‌ترین محله‌های جزیره کیش با نهم صفین واقع شده، به همین دلیل برخی آن را با نام بازار صفین می‌شناسند.

این بازار در قسمت شمال غربی جزیره و در نزدیکی ساحل دریا واقع شده است. در صورتی که تا به حال از این بازار دیدن نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم در یکی از برنامه‌های سفر خود به کیش، این مکان را برای خرید انتخاب کنید.

همان‌طور که گفتیم این بازار در نزدیکی ساحل جزیره قرار دارد. بنابراین می‌توانید بعد از خرید با یک نوشیدنی خنک در ساحل که فاصله کمی با شما دارد، قدم بزنید. همچنین پارک میرمهنا نیز در همین حوالی قرار دارد که می‌توانید از فضای سرسبز آن هم لذت ببرید.

   در مرکز خرید پانیذ انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچه‌گانه، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، کیف و کفش، لوازم الکترونیک مانند تلفن همراه و … را می‌توانید خریداری کنید. یکی از سوغاتی‌های مناسب این جزیره خرید شکلات و قهوه است.

انواع شکلات و قهوه و دیگر خوراکی‌ها را در این مرکز خرید می‌توانید خریداری کنید و عزیزانتان را خوشحال کنید. همچنین لوازم دکوری هم برای خرید به عنوان سوغات کیش و کادو هم پیشنهادخوبی است که در این بازار به آن دسترسی دارید.

مرکز خرید پانیذ دارای کافی شاپ است و در صورتی که در هنگام خرید احساس خستگی کنید می‌توانید با صرف یک نوشیدنی گرم یا سرد، انرژی دوباره‌ای به خود بازگردانید.

        

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران