بازار عربها (بازار میرمهنا)

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 0764432120

موقعیت : کیش، شهرک صفین

امکانات

توضیحات:

بازار عربها یکی از قدیمی‌ترین بازارهای ساخته شده در جزیره کیش است. این مکان در سال 1350 به بهره‌برداری رسید. برای نامگذاری این مرکز خرید دلیل واضحی وجود دارد. چرا که اکثر فروشندگان این بازار، عرب هستند.

ما در سایت کیش بوک اطلاعاتی را به عنوان راهنمای خرید در کیش برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید یک برنامه‌ریزی دقیق در سفر خود بچینید و از لحظه لحظه آن استفاده مفید داشته باشید.

در حال حاضر حدود 70 غرفه فعال در این بازار وجود دارد که انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه‌گانه، لوازم خانه، مواد غذایی، اسباب بازی، لوازم بهداشتی و آرایشی و … در آن به فروش می‌‌رسد.

شاید فکر کنید که این بازار بسیار کوچک است، اما در همین فضای کوچک همه روزه گردشگران تور کیش برای خرید وسایل مورد نیاز خود یا خرید سوغاتی مراجعه می‌کنند.

مساحت این بازار حدود 2300 متر مربع است. بازار عربها در یکی از قدیمی‌ترین محله‌های جزیره کیش با نهم صفین واقع شده، به همین دلیل برخی آن را با نام بازار صفین می‌شناسند.

این بازار در قسمت شمال غربی جزیره و در نزدیکی ساحل دریا واقع شده است. در صورتی که تا به حال از این بازار دیدن نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم در یکی از برنامه‌های سفر خود به کیش، این مکان را برای خرید انتخاب کنید.

همان‌طور که گفتیم این بازار در نزدیکی ساحل جزیره قرار دارد. بنابراین می‌توانید بعد از خرید با یک نوشیدنی خنک در ساحل که فاصله کمی با شما دارد، قدم بزنید. همچنین پارک میرمهنا نیز در همین حوالی قرار دارد که می‌توانید از فضای سرسبز آن هم لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :